Battlefield 1. Brak skórek z kampanii. Nie można zresetować postępu. PC

autor: MrConrad99
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1. Brak skórek z kampanii. Nie można zresetować postępu. PC

★★ Novice

Witam!
Jakiś czas temu grając w BF1 wersje testową (10 godzin) na poprzednim koncie ukończyłem fabułę, zebrałem wszystkie dzienniki i wpisy do kodeksu (niezbyt trudne ale zajęło ok.6 godzin). To samo na PS4 ale tamto konto PSN jest przypisane do obecnego konta Origin (id:Lolopolozo).Grając wtedy w wersje testową skopiowałem zapis gry aby użyć go gdy zdobędę pełną wersję gry. Na tym koncie zakupiłem EA Acces, BF1 premium, oraz pakiet Bohaterów Wielkiej Wojny. Wkleiłem swój zapis gry razem z ustawieniami sterowania, konfiguracją klawiszy etc. do gry. Skórek nie miałem więc pomyślałem, że trzeba od nowa. Usunąłem save ale wpisy zostały, dzienkiki zebrane, fabuła ukończona. Dostaje jedyne osiągnięcie za ukończenie poszczegołnych misji. Brak skórek. Wykasowałem również save z chmury. Nic to nie dało. Czy istnieje możliwość przypisania tych osiągnięć do konta? Ukończyłem je wszystkie niedługo po premierze na PS4 (konto jest połączone z tym kontem origin PSN: Lolopolozo) Oraz w wersji testowej na poprzednim koncie. Robienie tego 3 raz już nie sprawia tyle przyjemności i je trochę monotonne.

Wiadomość 1 z 3 (439 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1. Brak skórek z kampanii. Nie można zresetować postępu. PC

Community Manager

Hej @MrConrad99

 

Postaram się odpowiedzieć najlepiej jak umiem, ale Twój wpis jest miksem wszystkich możliwych platform Standard smile

Spoiler

"(...)To samo na PS4 ale tamto konto PSN jest przypisane do obecnego konta Origin" - to wskazuje, że grałeś na PS4

"(...)Na tym koncie zakupiłem EA Acces" - To z kolei, że na Xbox One

"(...)Wkleiłem swój zapis gry razem z ustawieniami sterowania, konfiguracją klawiszy etc. do gry. " - A tutaj PC Standard smile

 

  • Posiadając 10 godzinną wersję testową, nie mógłbyś ukończyć całej kampanii lecz jej dwie pierwsze misje.
  • Jeżeli kontynuujesz kampanię po 10 godzinnej wersji testowej, to zaraz po ukończeniu kampanii/ spełnieniu kryteriów powinieneś uzyskać komunikat o przyznanych nagrodach. Tutaj znajdziesz link do filmiku, na którym przedstawione są wszystkie skórki oraz ich wymagania. 
  • Ukończenie kampanii na jednym koncie / platformie nie przypisuje osiągnięć / skórek na wszystkich platformach. 

 

Wiadomość 2 z 3 (406 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1. Brak skórek z kampanii. Nie można zresetować postępu. PC

[ Edytowane ]
★★ Novice
Wprowadziłem lekko w błąd. Chodziło mi o Origin Access. Gra zaliczyła wszystkie wpisy do kodeksu, ukończone misje i podręczniki polowe. Odtworzona finalna scenka "Remember Us", a skórek brak. Ani jednej. Gram na PC przez Origin Acces
Wiadomość 3 z 3 (403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem