Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

autor: Cyntia4a
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

★★ Novice

dzień dobry dziś grając w btf V wyskoczyło mi Ban i zablokowali mi konto do BtF V czyli btf 4 3 i 1 które mam oryginalne i nigdy nie oszukiwałem straciłem na te gry z 800 zł i tak mnie potraktowano że niby ban za oszustwo a przez 10 lat z Battlefield origin nigdy nie oszukiwałem dlaczego miałem zaczynać dziś i stracić 800 zł jak mi to zrobią kasuje origin bo to są cyrki są prawdziwi oszuści nic nie robią a uczciwego człowieka zawsze załatwią 

Wiadomość 1 z 11 (1 171 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

Community Manager

Wszelkie informacje na temat blokad kont EA znajdują się  w tym artykule. Znajdziecie tam również instrukcję krok po kroku w jaki sposób odwołać się od blokady. Niestety, ale poprzez forum nie jesteśmy w stanie rozwiązywać problemów związanych z kontem. 

Zobacz w watku

Wiadomość 11 z 11 (1 063 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

Witaj

 

Rozumiem twoje rozgoryczenie i rozczarowanie. Jeśli nie oszukiwałeś to możesz czuć się bezpiecznie. Ale w celu sprawdzenia tego niestety. wymagany będzie osobisty kontakt z suportem EA, sprawdzą w czym leży problem i powinno udać się uzyskać ponownie dostęp do konta.

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Polska linia Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

Wiadomość 2 z 11 (1 156 wyświetleń)

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Nie jesteś sam, na odpowiedź od EA czekam od tygodnia. Od EA możesz się spodziewać takiej wiadomości: 

 

Witaj,

Dziękujemy za Twoje oczekiwanie w czasie kiedy pracujemy nad Twoim zapytaniem związanym z EA.

Na tą chwile sprawa jest nadal w toku, poinformujemy Cie niezwłocznie o progresie.

Możesz ponownie zapoznać się z warunkami korzystania z serwisu pod adresem: http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/pl/PC/

Dziękujemy,
Dział regulaminu EA

 

Wysyła ją bot, gdy spróbujesz na nią odpowiedzieć przyjdzie taka sama. Ta pomoc techniczna to jakaś kpina. 

Wiadomość 3 z 11 (1 132 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

★★★★ Novice
Wiadomość 4 z 11 (1 130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

★★ Novice

najlepsze to że straciłem gry o wartości 800 zł za nic i dzwoniłem do EA polska serwisu pisałem 2x do EA pomoc i żadnej odpowiedzi i przez to straciłem troszkę szacunek do Origin nie wiem czy szybko kupie  gry od tej platformy 

Wiadomość 5 z 11 (1 116 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

★ Guide
Nawet jak kupisz, to przy zablokowanym koncie nie pograsz ;-)
Wiadomość 6 z 11 (1 114 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

★★ Novice

Mnie dotknęła ta sama sytuacja, niedawno zakupiłem BF V i dosłownie wczoraj po zagraniu ze znajomym w battleroyala i wyłączeniu gry otrzymałem maila, że konto zostało zablokowane. Kompletnie nie wiedząc czemu to jest po prostu śmiech na sali. Żadnych komunikatów w grze nie dostałem, tylko sam email. Z tego co tutaj widzę i na innych forach nie tylko ja jestem ofiarą bez sensownych banów. Żenada. Oczywiście napisałem do supportu, ale zapewne oni zrobią tyle co zawsze czyli NIC. 

 

Wspomnę jeszcze, że jakiś rok albo dwa temu ktoś ukradł mi konto (jakiś rusek), oczywiście 40 minutowa rozmowa telefoniczna z "panią z supportu", nie przyniosła żadnego efektu mimo iż podawałem wszystkie potrzebne dane i całą historię danego konta "CYRK TOTALNY", ale temat zostawiłem za sobą premium do bf 3 było tanie, więc kupiłem wszystko i zacząłem grać na nowym koncie, a teraz kolejna śmieszna sytuacja ban bez żadnego uzasadnienia a co najważniejsze bezpodstawny, aż szkoda słów...

A takie coś jest oburzające tym bardziej jeśli już od lat człowiek jest tym "graczem" i osiągał jakiś poziom LAN cod4, etc. a tutaj takie coś. Zapewne nic z tym nie zrobią Wielki Support.

Wiadomość 7 z 11 (845 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

★★ Guide

Panowie dajcie jakiegoś screena z końca rozgrywki tak do zalukania ile mieliście killi

Wiadomość 8 z 11 (835 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

★★ Novice

Jak gdzieś to jest do bokazania jak w battlelogu bf 3 to Ci i bym całą historię mógł pokazać, bo tak normalnie to na co mi screen po skończeniu battleroyala itd. wpisz sobie nicki w neta to zobaczysz ogólne zestawienie informacji o kontach a EA to nie pozdrawiam drugi raz na to * kasy nie wydam po takich akcjach

Wiadomość 9 z 11 (804 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za czyste serce i sumienie czyli za nic

★★★★★ Guide

Tak jak pisał kolega wyżej. Najlepszym wyjście jest kontakt na live chat (tylko j. Angielski) bądź kontakt telefoniczny ze wsparciem w j Polskim. Bodajże przy BF3 była fala nieslusznych banow na konto i wymagało kontaktu z supportem - może w BFV pojawił się błąd co powoduje ban.

Wiadomość 10 z 11 (793 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem