Ban w grze za nic.

autor: Arczidemon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ban w grze za nic.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Cześć!
Piszę w sprawie bana na apex legends za napisanie na chacie trzech słów dokładnie 02.07.2021:
"LGBT pride loses" 

Dostałem perm bana za te trzy słowa. 
TO NIE ŻART.
To co się dzieje w tej grze to jakaś porażka. Napisałem tak ze względu na to, iż tylko goście którzy ze mną grali mieli tę emotkę. Co miało to na celu? Na pewno nie hate speach, ale cóż. Bananowi gracze + najbardziej że*ująca obsługa techniczna gry (razem z gejmfordżem) = ban za cokolwiek Standard smile 
Bałem się cokolwiek napisać w samej grze, a jak już coś napisałem to dostaję bana za nic.

Oczywiście po 2 tygodniach dostałem odpowiedź, że jeszcze raz sprawdzili moje konto i  nic to nie dało :D.
Przepraszam, ale uważam, że nikogo nie uraziłem tymi trzema słowami, dlatego nie rozumiem za co jest ten perm ban i proszę WAS o pomoc!
Całe szczęście wydałem na was tylko 50zł, więc nie wiem co mam zrobić, ale idę do innego konkretnego wydawcy gier jakim jest Amazon. Mam nadzieję, że apex upadnie albo mnie w końcu odbanują Standard smile.


Wiadomość 1 z 1 (247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem