Dot.: Ban na rynek transferowy obowiązuje tylko na jedną fife czy na kolejne edy

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban na rynek transferowy obowiązuje tylko na jedną fife czy na kolejne edycje?

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Czy jak dostałem bana na rynek transferowy w fifie 19 to czy w fifie 20 też on beędzie? Pisałem do pomocy technicznej bo to nie był zasłużony ban bo przelewać monet nie przelewałem ani nie sprzedawałem. Tak więc czy będę musiał założyć nowe konto origin czy nie?

Wiadomość 1 z 3 (772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban na rynek transferowy obowiązuje tylko na jedną fife czy na kolejne edy

Community Manager

Hej @PasutMesut 

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone jakiekolwiek blokady, to na Twój adres email trafiła wiadomość, która opisuje te sankcje. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, lub chciałbyś się od tej decyzji odwołać skontaktuj się z nami.  

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (726 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban na rynek transferowy obowiązuje tylko na jedną fife czy na kolejne edy

Witaj @PasutMesut 

 

 

Raczej nie powinien być rynek zablokowany ale najlepiej załóż nowe konto.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 3 (752 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek transferowy obowiązuje tylko na jedną fife czy na kolejne edy

Community Manager

Hej @PasutMesut 

 

Jeśli na Twoje konto zostały nałożone jakiekolwiek blokady, to na Twój adres email trafiła wiadomość, która opisuje te sankcje. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, lub chciałbyś się od tej decyzji odwołać skontaktuj się z nami.  

Wiadomość 3 z 3 (727 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA