Gdzie mozna zglosic brak cyfrowej zawartosc produktu?(dalej niz EA)

autor: pawloxi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gdzie mozna zglosic brak cyfrowej zawartosc produktu?(dalej niz EA)

★★★ Apprentice

witam

 

jak w temacie

czy orientuje sie ktos gdzie mozna zglosic sprawe wyzej? (poza EA) 

a mianowicie mam tutaj na mysli nieudacznictwo ze strony supportu EA

sprawa ktora moim zdaniem nie powinna w ogole miec miejsca ciagnie sie juz 14 dni 

posiadam edycje ultimate ktora nie laczy sie z serwerami FUT na zadnej platformie (pc,webapp,companion)

 

 

 

Wiadomość 11 z 15 (994 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gdzie mozna zglosic brak cyfrowej zawartosc produktu?(dalej niz EA)

Community Manager (retired)

@pawloxi 

 

Prosiłbym Cię o niezakładanie dodatkowych postów odnośnie Twojego zablokowanego konta FUT. Wszelkie sprawy dotyczące zawieszeń rozpatruje dział Terms of Service, który kontaktuje się mailowo w momencie, gdzie zostanie Twoje konto sprawdzone z ich strony.  

 

Wszelkie informację o zawieszeniach i blokadach znajdziesz w tym artykule. Niestety, ale na forum nie jesteśmy Ci wstanie pomóc w kwestii blokad konta.

 

fe11112121112.png

Wiadomość 12 z 15 (979 wyświetleń)

Dot.: Gdzie mozna zglosic brak cyfrowej zawartosc produktu?(dalej niz EA)

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

a ja prosilbym was o nie walenie w Standard smile

Wiadomość 13 z 15 (963 wyświetleń)

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★★ Newbie

Mam pytanie wczoraj dostałem bana na rynek transferowy, że niby przelewałem coinsy jest to nie prawda według mnie, ponieważ zakupiłem pare kart 83+ żeby coś zarobić na black friday i wystawiałem ich w razie wyjścia jakiegoś sbc pare kart się sprzedało ale to nie z mojej winy. I czy odblokują mi ten rynek czy nie. Pisałem do nich. Jedna osoba mi podopowiedziala ze może byc ban na 24h a na mailu było napisane ze na stałe i nie wiem czy odblokują czy nie czy warto do nich dzwonić? Pomóżcie!!!

Wiadomość 14 z 15 (783 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★ Novice

Mam ten sam problem od piątku dzwoniłem zero odpowiedzi do dziś. .. Zróbcie coś z tym 

Wiadomość 15 z 15 (772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA