Dot.: Ban na rynek fifa 19

autor: pawloxi
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ban na rynek fifa 19

★★ Novice

Witam, 

dostałem ban na rynek w fife 19, oczywiście jest to ban niesłuszny inaczej bym tu nie pisał. To znaczy nie przelewałem monet na poboczne konto bo takiego nie mam, ani nie przelewałem znajomemu czy komus innego to znaczy ze tez nie sprzedawałem monet. Jedyne co to duzo handluje w tej edycji fify. Moje pytanie brzmi czy jest szansa na odzyskanie dostępu do rynku jeśli był to w 100% niesłuszny ban? Jeśli tak, to jak długo trzeba czekać? 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 15 (3 420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★★★ Novice

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji.

 

Telefonicznie powiedzieli mi, że rozpatrzenie reklamacji do 4 dni, ale sądząc po wysypie takich nieuzasadnionych banów dzisiaj, to albo zrobią jakiś automat, albo trzeba będzie nie wiadomo jak długo czekać :/.

Wiadomość 2 z 15 (3 405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★ Novice

też dostałeś bana bez zadnego uzasadnienia? 

u mnie od razu dostałem i wytlumaczenie ze przelewanie monet.

a jedyne co to handlowałem duzo i tyle stad taki sklad jaki mam i takie karty na liscie transferowej i liczba monet na koncie

 

Wiadomość 3 z 15 (3 403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★★★ Novice

Uzasadnienie, że niby przelewałem monety. Tylko że tego nigdy nie robiłem.

 

Tak jak Tobie, do głowy przychodzi mi tylko zbyt intensywny handel (dziennie obracam ok. 50-100 kartami), ale jak gram od 17, to nigdy z tym problemu nie było...

Wiadomość 4 z 15 (3 393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★ Novice

u mnie tak samo ostatnio troche mniej bo kilka kart czeka na sprzedaz, ale caly czas 50 kart jest wystawionych i odświeżam co godzine liste i wystawiam kolejne.

ban z powodu handlu? troche smiesznie to brzmi.

 

skąd dowiedziałeś się zę był dzisiajn wysyp nieuzasadnionych banów? 

 

Wiadomość 5 z 15 (3 390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★★★ Novice

Na Fb w jednej z grup dot. Fify kilka(naście) osób pisało, że dostało blokady na rynek.

Wiadomość 6 z 15 (3 377 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★ Novice

Czy jak do nich dzwoniłeś to powiedzieli ze odblokują Ci ze względu na to ze to była pomyłka czy cos? Dowiedziałeś sie czegoś ciekawego jeszcze? 

Wiadomość 7 z 15 (3 363 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★★★ Novice

Jak dzwoniłem, dowiedziałem się tylko, że sprawa nie leży w kompetencji gościa, z którym rozmawiałem. Obiecał przekazać sprawę do właściwego działu, ten zaś miał rozpatrzyć moje zgłoszenie i udzielić mailowej odpowiedzi.

 

Jak rano wstałem i odpaliłem Copaniona, czekał na mnie komunikat, że ban był pomyłką, odblokowują i przepraszają za niedogodności (żadnego maila nie dostałem).

Wiadomość 8 z 15 (3 334 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★★ Apprentice

panowie spokojnie

ja od tygodnia mialem miec sciagnieta blokade i dzisiaj mija 8 doba w ktorej prosza mnie o cierpliwosc

co smieszniejsze babeczka z infoliniii przy mnie zalogowala sie na moje konto i probowala wejsc do FUTa

nie udalo jej sie to Standard smile

2 tygodnie temu dostalem bana za farmowanie monet bylo to jeszcze przed premiera

nic takiego nie mialo miejsca gralem sezon jednego gracza i zbieralem hajs na gosci 

pogodzilem sie z banem ale od 8 dni blokada wisi dalej 

opisywalem to w kilku tematach wczesniej 

takze ja pogralem w fife 5 godzin przed premiera i od tego czasu nie moge wejsc do futa

 

Wiadomość 9 z 15 (3 306 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban na rynek fifa 19

★★★ Apprentice
podeslij mi ta grupe jesli mozesz
Wiadomość 10 z 15 (3 298 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA