Ban który zmienił moje życie

autor: pantadeuusz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ban który zmienił moje życie

★ Novice

Dzień dobry,

 

na początku lutego po zalogowaniu się do gry okazało się że na moje konto został nałożony dożywotni ban. Założyłem sprawę odczekałem kilka dni po czym na infolinii dowiedziałem się że w dzień, w którym wystąpił ban było jakieś "dziwne" logowanie z rana i włączyliśmy z obsługą dwuetapową weryfikację. Niestety po miesiącu dostałem odpowiedź, że ban jest nałożony prawidłowo i tak pozostanie... spróbowałem się odwołać, ale niestety znowu podtrzymanie decyzji o banie. W sumie to pozostaje mi podziękować za niesłusznego bana Standard smile Z czystym sumieniem i z ręką na sercu mogę powiedzieć że w żadnej grze w życiu nie użyłem niedozwolonego oprogramowania (może poza kodami w singlu GTA). Dzięki wam mam więcej czasu na spełnianie swoich pasji i jestem jakoś tak ogólnie szczęśliwszy. Teraz będą miał więcej czasu na dobre przygotowanie się do budowy domu oraz przyjęcia na świat córki Standard smile życzę powodzenia w dalszym karaniu niewinnych oraz winnych graczy.

 

Z wyrazami szacunku

Wojtek.

Wiadomość 1 z 3 (203 wyświetleń)

Dot.: Ban który zmienił moje życie

[ Edytowane ]

@pantadeuuszWitaj Wojtku. Nie wiem jak to interpretować, gdyż z jednej strony czujesz żal, a z drugiej radość. Mógłbym pozostawić twój temat bez komentarza ale nie chce żebyś czuł się samotny. Podzielam twój rozczarowanie i zarazem radość płynącą z dodatkowego wolnego czasu. Osobiście nigdy nie dostałem bana i mogę w dalszym ciągu grać ale tak jak ty spodziewam się dziecka i jestem na etapie planowania domu.

Pozdrawiam 🙂 Trzymaj się, powodzenia 😀
Ps. Wojtku wierzę Ci że nigdy nie używałeś niedozwolonego oprogramowania.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (189 wyświetleń)

Dot.: Ban który zmienił moje życie

★★★★ Guide
@pantadeuusz Zazdroszczę! Ja niestety wciąż jestem zmuszony grać, więc ani domu, ani dziecka, ani nawet drugiej połówki nie mam. Niestety, pro graczem też pewnie nie zostanę.
To świadectwo dla ciebie, widać byłeś dobrym człowiekiem i dostałeś wsparcie z góry :D
Wiadomość 3 z 3 (179 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem