Dot.: Ban konta online za Squad Battles

autor: Piotrek82
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Ban konta online za Squad Battles

★★ Novice

Witam,

otrzymałem wczoraj maila od EA odnośnie oszukiwania na moim koncie w SB jednakże kompletnie nie rozumiem z jakiego powodu i jakim sposobem miałem oszukiwać. Grywałem SB i mecze online ze znajomymi póki co i nic więcej, grałem mecze z aktualizacji tak jak mogłem czasowo. Napisałem do EA maila o co dokładnie chodzi i czy nie jest to wynikiem jakiejś pomyłki. Jak się okazało dzisiaj zanim otrzymałem odpowiedz, to dostałem bana na granie online. Jedyne co wczoraj zrobiłem to zagrałem 2 mecze towarzyskie ze znajomym online oraz mecz zaległy z aktualizacji, który mi został  w SB z wcześniejszej godziny. Czyli mam rozumieć,że rozgrywanie meczów w SB z wcześniejszych godzin, w momencie kiedy weszła już nowa aktualizacja jest niedozwolone? Trochę jest to dziwna sytuacja i tym bardziej zadziwiająca iż gra nie wymusza sama aktualizacji składów i pozwala rozegrać mecze z wcześniejszej aktualizacji. Jest to jedyny powód jaki mi przychodzi do głowy, bo owszem bywało ze grałem aktualizacje z wcześniejszych godzin, bo nie zdążyłem rozegrać na czas, a i po rozegraniu właśnie takiego spotkania otrzymałem bana. Jeśli to jest jakiś błąd gry to powinna być o tym jakaś informacja gdzieś zawarta, że należy aktualizować drużyny na bieżąco i nie wolno grać tych wcześniejszych po upływie czasu oraz naprawić to jak najszybciej by gra sama dokonywała aktualizacji lub uniemożliwiała rozegrania tych starych spotkań. Nie potrafię zrozumieć tego jakim sposobem ma to być jakiś błąd, który nawet nie wymaga jakiejś ingerencji w grę, a nawet gra się pyta czy chcesz robić aktualizacje czy nie.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź i jakiekolwiek wskazówki w celu rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam

Marcin M.

Wiadomość 1 z 5 (656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta online za Squad Battles

Hej.

Wątpię żeby rozgrywanie zaległych meczów mogło być wzięte jako złamanie regulaminu.

Sugeruję poczekać na odpowiedź na maila. Dzięki temu dowiesz się czegoś więcej o swoim przypadku.

Wiadomość 2 z 5 (622 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta online za Squad Battles

★★ Novice

Jeszcze co mi przyszło do głowy to iż w tym tygodniu chciałem sprawdzić jaki wynik osiągnę grając na poziomie Ultimate, praktycznie wszystko przegrałem więc jakoś nie miałem wybitnego wyniku, bo w złocie gdzieś byłem. Dopóki grałem na poziomie legendarnym nie miałem żadnych upomnień i owego bana. Natomiast po zmianie poziomu spotkała mnie ta sytuacja, 1-szy tydzień najwyższego poziomu i z marszu upomnienie a dzień później ban.

Wiadomość 3 z 5 (616 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta online za Squad Battles

★★ Novice

Okazało się,że zostałem zbanowany przez pomyłkę, jednak nie wyjaśniali co było brane pod uwagę przy banie konta.

Pozdrawiam

Wiadomość 4 z 5 (561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta online za Squad Battles

★ Novice
Mam dokladnie taki sam problem. Najpierw dostalem ostrzezenie na ktore odpisalem. W ciagu tygodnia nie dostalem odpowiedzi. Po tygodniu zablokowali mi konto. Gram od kilkunastu lat w FiFE. Online od wprowadzenia FUT, nigdy nie mialem takiego problemu. Nie oszukuje i nic nie robie zlego wiec mnie dziwi podstawa bana. Ponownie wyslawm maila na lets talk i czekam.
Macie inne wskazowki?
Wiadomość 5 z 5 (527 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA