Ban konta Battlefield V

autor: volovich93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

★★ Guide

Mam prośbę dajcie screena  z tabelą ile mieliście killi w meczu żeby zobrazować  wasz problem

Wiadomość 11 z 20 (1 048 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

[ Edytowane ]
★★ Novice

Skąd niby mam wziąć takiego screena jakos nie mam zwyczaju robienia screenów u mnie ostatnia rozgrywka to byl battleroyale zabitych może 2 albo jednen. Poza tym to w ogóle nie ma nic do rzeczy tabela killi a ban za ch... wie co to jest żałosne.

 

 

https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/Morpheus757PL/overview

Wiadomość 12 z 20 (1 043 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta Battlefield V

[ Edytowane ]
★★ Novice

Niestety i mi dzisiaj przytrafiła się taka przykra przygoda. Wczoraj wieczorem dostałem email, że ktoś zalogował się na moje konto.

 

Nowe logowanie na PC

Przed chwilą odnotowaliśmy logowanie na Twoje konto EA (dizzy@n***********.pl) na PC:

Sat May 04 19:36:41 GMT 2019
US
PC

 

Email odczytałem dzisiaj rano po czym zagrałem w BFV i po 2 minutach grania moje konto zostało zablokowane.

 

Cześć!,

Zauważyliśmy, że Twoje EA konto naruszyło zasady EA.

Ponieważ wykryliśmy na Twoim koncie przypadki oszukiwania, dostęp do usług online w grze Battlefield V został trwale zablokowany. Oznacza to, że nie możesz już korzystać z map ani trybów gry wieloosobowej.

Zgłosiłem poprzez formularz na ea.com ale z tego co czytam na reddit to się nie patyczkują i blokują konto na stałe. 

Zaznaczam, że nigdy przez myśl by mi nie przeszło, żeby oszukiwać w grze i jestem szokowany tym co się stało.

 

Tu moje statystyki: https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/Somsiada_Somsiad/overview

Wiadomość 13 z 20 (1 010 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta Battlefield V

★★ Novice

EDIT: od niedzieli jak na razie brak informacji odnośnie mojego konta....masakra.

Wiadomość 14 z 20 (983 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta Battlefield V

★ Novice
no właśnie mam to samo zostałem zbanowany za nic za puszczanie flary co parę sekund jak siedziałem pod zaopatrzeniem amunicji i wykrywaniem przeciwników
Wiadomość 15 z 20 (973 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta Battlefield V

★★ Novice

Właśnie dostałem odpowiedź.

 

FROM:Andrew D

SENT:czwartek, 9 maja 2019 12:39:26 CEST

 

Cześć!, 

Dziękujemy za kontakt w sprawie działań podjętych względem Twojego konta.

Otrzymaliśmy Twoją wiadomość i dokładnie przyjrzeliśmy się Twojemu kontu. Po przeanalizowaniu sprawy ustaliliśmy, że podjęliśmy względem niego działania zgodne z zasadami i procedurami EA. 

Co to oznacza 

Uzyskaliśmy potwierdzenie, że Twoje konto brało udział w oszukiwaniu w grze. Z tego powodu nie zdejmiemy nałożonej na nie kary.

Za naruszenie naszych zasad (https://www.ea.com/pl-pl/terms-of-service#RulesofConduct) uważamy:
• Używanie oprogramowania zakłócającego działanie usług EA lub konta innego użytkownika.
• Wykorzystywanie nieudokumentowanych funkcji, eksploitów i oszustw (cheatów) w grze w sposób zakłócający działanie usług EA lub konta innego użytkownika.
• Używanie oprogramowania lub oszustw (cheatów) powodujących rozłączanie innych użytkowników z serwerami EA.

Masz inne pytania?
• Przeczytaj artykuł o tym, jak możesz grać uczciwie: http://help.ea.com/pl-pl/help/faq/play-by-the-ea-rules/
Zapoznaj się z pełnym brzmieniem naszego Regulaminu. Akceptujesz jej postanowienia, kiedy zakładasz konto EA lub korzystasz z usług EA: http://www.ea.com/pl-pl/terms-of-service 

Dziękujemy, 
Dział regulaminu EA

 

Jak dla mnie to skandal. Odpowiedź z automatu mnie nie satysfakcjonuje. Nie ma podanych żadnych szczegółów. Ktoś wcześniej w USA zalogował się na moje konto i narobił na nim bałaganu przez co ja jako uczciwy gracz mam ponosić konsekwencje. Czy ma ktoś jakiś pomysł co w tym przypadku mam robić?

Wiadomość 16 z 20 (955 wyświetleń)

Dot.: Ban konta Battlefield V

★★ Guide

Pytanie czy jak ktoś loguje się z innego kompa na Twoje konto nie masz powiadomienia ?

 

Wiadomość 17 z 20 (942 wyświetleń)

Dot.: Ban konta Battlefield V

★ Novice

mam to samo

Wiadomość 18 z 20 (831 wyświetleń)

Dot.: Ban konta Battlefield V

★ Novice

No to jest nas więcej, kupiłem grę Battlefield V, zagrałem może z 10 meczy ale strasznie mi klatkowało (słaba karta grafy). Usunąłem z komputera Battlefielda, po jakichś 3-4 miesiącach zainstalowałem ponownie w nadziei że optymalizację poprawili, ale dowiedziałem się że moje konto zostało zbanowane, napisałem maila do EA i zapomniałem o tym, teraz mija miesiąc od kiedy wysłałem maila, wymieniłem kartę grafy, instaluję BF V i ban nadal obowiązuje, znalazłem ich odpowiedź że :

 

"Kontaktujemy się z Tobą w związku z pytaniem dotyczącym działań wykonanych na Twoim koncie. 
Działania zostały podjęte w związku z następującymi naruszeniami: 
Reklama, podpowiedź lub udział w działaniach związanych z włamaniem, kradzieżą danych, wykorzystywaniem błędów i programów oszustwa i / lub dystrybucją fałszywego oprogramowania i / lub wirtualnej waluty / przedmiotów. 
Przeprowadziliśmy szczegółowe dochodzenie na Twoim koncie i potwierdziliśmy, że nie popełniono błędu w wykonanych działaniach, a nałożone ograniczenia nie zostaną usunięte z konta. 
Dziękuję! 
Zespół odpowiedzialny za umowę użytkownika EA"


Nigdy żadnych cheatów, reklam, i podobnego tałtajstwa w grze nie używałem ,grałem jedynie kilka godzin i wydałem 300zł w błoto? napisałem kolejnego maila że to nie możliwe bo z orgina nie korzystałem przez dłuższy czas, i w odpowiedzi otrzymałem:
"Otrzymaliśmy Twoją ostatnią korespondencję dotyczącą Twoich wątpliwości co do działań podjętych na Twoim koncie.
Po dokładnym sprawdzeniu konta oraz wątpliwości wskazanych przez Ciebie, ponownie okazało się że działania podjęte na Twoim koncie były związanie z łamaniem Regulaminu i zostały podjęte prawidłowo. Zarazem informujemy, że nie jesteśmy w stanie dostarczyć żadnych szczegółów dotyczących naszych wewnętrznych procedur.
Z powodu tego naruszenia, snakcje nałożone na konto nie zostana cofnięte.
Możesz ponownie zapoznać się z warunkami korzystania z serwisu pod adresem: http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/pl/PC/Po zakończeniu dwóch pełnych dochodzeń związanych z Twoim odwołaniem, uważamy sprawę za zamkniętą.
Dziękujemy,
Dział regulaminu EA"

 

"Zarazem informujemy, że nie jesteśmy w stanie dostarczyć żadnych szczegółów dotyczących naszych wewnętrznych procedur" to jest jakaś KPINA! 
Sam nie wiem, śmiać się czy płakać, jutro do nich zadzwonię jak to nie pomoże to do nich przyjadę.

Wiadomość 19 z 20 (819 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban konta Battlefield V

★★★★ Novice

Widzę, że ten chory proceder trwa dalej. Każdemu odpisują to samo. Najlepszym rozwiązaniem będzie pokazanie EA w październiku co o nich myślimy przechodząc do konkurencji. Osobiście nigdy więcej nie zapłacę złotówki za ich produkt. 

Wiadomość 20 z 20 (696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem