Ban konta Battlefield V

autor: volovich93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban konta Battlefield V

★★★ Newbie

Witam,może tu uzyskam jakąś pomoc. Mianowicie niedawno wyskoczył mi komunikat w grze online "FairFight: Banned Code #tY96ip" po konsultacji z supportem (2 krotnym) stwierdzili że przeprowadzili dogłębną analizę mojego konta i dopatrzyli się ekhmm.. no właśnie nie wiem czego, tylko napisali ogólnikowo że nie przestrzegałem przepisów gry i dostałem za to PERM BANA. Jestem w ciężkim szoku ponieważ nigdy nie używałem cheatów w grach,tym bardziej wiedząc czym to grozi. Dodam że miałem problem z włamem na konto origin jakiś czas temu.. ale udało mi się odzyskać konto i pozmieniać pasy.Tak na chłodno oceniając to po co ten support w ogóle jest? kupiłem grę za 80 euro i gdy zaczynałem się dobrze bawić ( całkowicie legalnie,bez modów cheatów i innych badziewi ) i nagle ZONK ! No bez jaj ! 

Wiadomość 1 z 20 (2 133 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban konta Battlefield V

Community Manager (retired)

@volovich93 Witaj!

 

Wszelkie informację w kwestii zawieszeń i blokad, znajdziesz w tym konkretnym artykule na stronie pomocy. Jeśli uważasz, iż blokada na dostęp online została nałożona niesłusznie, zawsze masz opcję odwołania się od tejże decyzji. Niestety na forum w tego typu sprawach nie jesteśmy wstanie asystować.

 

Powodzenia!

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 20 (2 114 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban konta Battlefield V

Community Manager (retired)

@volovich93 Witaj!

 

Wszelkie informację w kwestii zawieszeń i blokad, znajdziesz w tym konkretnym artykule na stronie pomocy. Jeśli uważasz, iż blokada na dostęp online została nałożona niesłusznie, zawsze masz opcję odwołania się od tejże decyzji. Niestety na forum w tego typu sprawach nie jesteśmy wstanie asystować.

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 20 (2 115 wyświetleń)

Dot.: Ban konta Battlefield V

★ Novice

Udało Ci się jakoś dogadać co do blokady konta? Ja mam to samo. Po kontakcie z pomocą ta sama odpowiedź. Moje statystyki nawet potwierdzają, że graczem wybitnym nie jestem. A chyba oszukując miałbym lepsze. Link do statytsyk: https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/Maax_117/overview.

Nie podają nawet szczegółów blokady. Nawet boję się teraz odpalać poprzednie części battlefield, ponieważ nie wiem czy tam blokada nie zostanie z jakiegoś powodu nałożona. Człowiek płaci 300zł za grę i nawet nie pomogą zwykłą informacją co było przyczyną blokady.

Wiadomość 3 z 20 (2 003 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

★ Novice

Czy ktoś miał problem z niesłuszną blokadą gry Battlefield V? Grając ze znajomymi dostałem taki komunikat: Zostałeś wyrzucony przez FairFight. Powód: Banned Code #tY96ip.

 

Od pomocy dostaję odpowiedzi, że po dogłębnej analizie potwierdzają oszustwo i łamanie regulaminu.

Wiem, że nie oszukiwałem i nie wykrozystywałem żadnych zewnętrznych programów. Zresztą moje statystyki to potwierdzają: https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/Maax_117/overview.

 

Nie chcą też podać szczegółów blokady. Może jakiś program wpłynął na działanie BF i tak automat wykrył oszustwo? Może to antywirus ? Teraz nie wiem co zrobić.

Człowiek płaci 300zł za grę i nawet nie otrzymuje konkretnej pomocy. 

 

Nawet nie wiem czy teraz uruchamiać Battlefield 1,3 lub 4. Może tam też bez przyczyny mi zablokują funkcje sieciowe.

Wiadomość 4 z 20 (2 004 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

Community Manager (retired)

@MaaX_117  Witaj!

 

Jak już wspomniałem we wcześniejszym wpisie, kwestie blokad i odwołań musisz wyjaśniać z naszym działem ds. regulaminu (TOS). Opis otrzymanego przez Ciebie kodu błędu, znajdziesz w naszym oficjalnym artykule na stronie pomocy.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 20 (1 992 wyświetleń)

Dot.: Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

★ Novice
Już zgłosiłem, ale niestety w odpowiedzi dostałem, że sprawa jest sprawdzona i już mi nikt nie odpisze na moje dalsze pytania, a ja po prostu nie wiem co spowodowało blokadę, ponieważ NIE oszukiwałem. Pewnie wasz system fairfight z automatu mnie za coś wrzucił i tak wszyscy na pomocy technicznej to tak potwierdzają. Szczegółów nie ujawniacie. A według mnie byłoby to ze strony EA uczciwe potraktowanie klienta. Klienta, który od Battlefielda 3 w wersjach premium wiernie kupował wasze produkty. Nie wskazujecie w jaki sposób naruszyłem regulamin. To mi się najbardziej nie podoba. Gdybym oszukiwał to na pewno nie miałbym ochoty pisać do pomocy technicznej i zadawać innym graczom pytania w tej sprawie.
Wiadomość 6 z 20 (1 989 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

★★★ Newbie
Mam ten sam problem nawet nie wiem co zrobiłem
Wiadomość 7 z 20 (1 831 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

★★★★ Novice

U mnie ta sama sytuacja do tego wymiana maili z pomocą techniczna która dalej utrzymuje, że ban jest słuszny ale nie mogą wyjaśnić dlaczego. Wg nich dostajesz bana i tyle pogódź się z tym w każdym mailu link do obszernego regulaminu - i tak naprawde to nie wiem czy ja mam sam sobie wybrać ptk który rzekomo złamałem. Rozejrzałem się po różnych forach i z tego co widzę problem dotyka wielu użytkowników. Myślę, że EA ślepo wierzy w fairfight który jak widać jest tak samo kompletny i sprawny jak 

Battlefield V. Problem nie ogranicza się swoją drogą tylko do BF-a, wielu nie winnych graczy jest banowanych także w APEX. Reasumując wydanie pieniędzy na produkty EA to loteria nigdy nie wiesz czy nie zostaniesz zbanowany.

Wiadomość 8 z 20 (1 796 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

★★★ Newbie
Mam to samo najlepsze, że nawet live robiłem grałem fair i ban.
Najśmieszniejsze jest to, że zabiłem 10min wcześniej dev team hmm może się zemścili za to haha.
Ale serio tez mam bana nawet nie wiem za co. Pograłem ledwo w battle royale i banikWink
Wiadomość 9 z 20 (1 766 wyświetleń)

Dot.: Banned Code #tY96ip - niesłuszna blokada

[ Edytowane ]
★★ Novice

Mnie dotknęła ta sama sytuacja, niedawno zakupiłem BF V i dosłownie wczoraj po zagraniu ze znajomym w battleroyala i wyłączeniu gry otrzymałem maila, że konto zostało zablokowane. Kompletnie nie wiedząc czemu to jest po prostu śmiech na sali. Żadnych komunikatów w grze nie dostałem, tylko sam email. Z tego co tutaj widzę i na innych forach nie tylko ja jestem ofiarą bez sensownych banów. Żenada. Oczywiście napisałem do supportu, ale zapewne oni zrobią tyle co zawsze czyli NIC. 

 

Wspomnę jeszcze, że jakiś rok albo dwa temu ktoś ukradł mi konto (jakiś rusek), oczywiście 40 minutowa rozmowa telefoniczna z "panią z supportu", nie przyniosła żadnego efektu mimo iż podawałem wszystkie potrzebne dane i całą historię danego konta "CYRK TOTALNY", ale temat zostawiłem za sobą premium do bf 3 było tanie, więc kupiłem wszystko i zacząłem grać na nowym koncie, a teraz kolejna śmieszna sytuacja ban bez żadnego uzasadnienia a co najważniejsze bezpodstawny, aż szkoda słów...

A takie coś jest oburzające tym bardziej jeśli już od lat człowiek jest tym "graczem" i osiągał jakiś poziom LAN cod4, etc. a tutaj takie coś. Zapewne nic z tym nie zrobią Wielki Support.

Wiadomość 10 z 20 (1 660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem