Bad_module_info oraz scinki myszy.

autor: eluwasiema
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Bad_module_info oraz scinki myszy.

★★★ Novice

Witam, ostatnio zainstalowalem sobie Apex Legends, gra przyjemna wszystko super ale mam 3 problemy. Po pierwsze ciagle wywalajacy bad_module_info po ktorym gra po prostu przestaje dzialac. Probowalem wylaczyc optymalizacje pelnego ekranu (czy jak to tam po Polsku sie nazywa), oraz wlaczac jako administrator. Dodam, ze blad ten wystepowal u mnie wczesniej w innych produkcjach EA. Moj drugi problem to zacinajaca sie myszka, jest to pewnie wina 100% zuzycia procesora, wiec najpierw wolalbym zalatwic moj pierwszy problem. Dorzucam takze dxdiag.

Wiadomość 2 z 10 (340 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Bad_module_info oraz scinki myszy.

★★★ Novice

Witam, ostatnio zainstalowalem sobie Apex Legends, gra przyjemna wszystko super ale mam 3 problemy. Po pierwsze ciagle wywalajacy bad_module_info po ktorym gra po prostu przestaje dzialac. Probowalem wylaczyc optymalizacje pelnego ekranu (czy jak to tam po Polsku sie nazywa), oraz wlaczac jako administrator. Dodam, ze blad ten wystepowal u mnie wczesniej w innych produkcjach EA. Moj drugi problem to zacinajaca sie myszka, jest to pewnie wina 100% zuzycia procesora, wiec najpierw wolalbym zalatwic moj pierwszy problem. Dorzucam takze dxdiag.

Wiadomość 1 z 10 (369 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bad_module_info oraz scinki myszy.

★★★ Novice
Do tego gra czesto po prostu zatrzymuje u mnie wszystkie postacie, sa dalej w ruchu, gra dalej dziala, ale po chwili mnie wyrzuca z powodu braku polaczenia z serwerami ea, mimo tego, ze caly czas rozmawiam na discordzie i wiem, ze nie wyrzuca mi internetu.
Wiadomość 3 z 10 (366 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bad_module_info oraz scinki myszy.

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@eluwasiema 
Na moje masz za malo miejsca na dysku. Do ścinania myszki ma to sie nijak ale do przestajacej dzialac gry i owszem. Teoretycznie na C dysku nasz prawie 10 GB ale sie zaladują temporary files to tam praktycznie bedzie zero miejsca. Moze czysc dysk regularnie z tych plikow?

Wiadomość 4 z 10 (353 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bad_module_info oraz scinki myszy.

[ Edytowane ]

@eluwasiema 

 

Witaj 

 

Przydatne kroki odnośnie błędu  bad module znajdziesz w TYM temacie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 10 (339 wyświetleń)

Dot.: Bad_module_info oraz scinki myszy.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Jedyne co w nim znalazłem to ludzi wyzywających EA (czy zasłużenie czy nie, nie komentuje), ponieważ nie rozwiązano jeszcze tego problemu. Nienawidzę takiego odsyłania, wystarczy skopiować jedną wiadomość, bo czasem naprawdę trudno znaleźć w stosie obelg.

 

@MattiuDefo 

Wiadomość 6 z 10 (310 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bad_module_info oraz scinki myszy.

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Nawet gdy miałem pusty dysk C problem występował. W poprzednich grach tak samo.

 

@kreatora 

Wiadomość 7 z 10 (308 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bad_module_info oraz scinki myszy.

[ Edytowane ]

@eluwasiema 

 

Kroki o których wspomniałem znajdziesz na 6 stronie 52 wpis od @EA_Odix, jeżeli nic nie pomoże będzie trzeba czekać na aktualizację.

 

 

Jeden temat wystarczy nie zakładaj kolejnych.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 10 (300 wyświetleń)

Dot.: Bad_module_info oraz scinki myszy.

★★★ Novice

@MattiuDefo 

 

Zrobiłem wszystkie kroki już wcześniej i nic nie zadziałało.

Wiadomość 9 z 10 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bad_module_info oraz scinki myszy.

★★ Apprentice

Jeśli masz myszkę razer to ona może być powodem, dużo osób tak ma, niektórym osobom pomogło wpisać +m_rawinput 1 w ustawieniach uruchamiania Apex Legends. Komenda ta sprawia że input myszki jest 1:1 taki jak coś robisz, a gra nie interferuje z tym

Wiadomość 10 z 10 (267 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem