Dot.: BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

autor: NaiteI
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

★★ Novice

Platforma: PS 4

Zalicytowałem poprzez WEB APP zawodnika (Koke). 

Mimo zakupu (środki zostały ściągnięte), zawodnik nie trafił do klubu - "wisi" w eterze w zakończonych licytacjach z cyfrą "0" i zieloną obwódką (z racji wygrania licytacji).

 

Pomijając fakt, że nie otrzymałem zawodnika, to nie mam możliwości usunięcia tego zawodnika z "zakończonych licytacji" (ani poprzez "usuń zakończone" ani poprzez odznaczenie opcji "obserwuj". Mało tego, przegrywając inne aukcje, zawodników wpadających do zakończonych licytacji również nie mogę usunąć opcją "usuń zakończone" - w ich wypadku mogę to zrobić poprzez odznaczenie "obserwowania".

 

Dziękuję za pomoc

 

 

Wiadomość 1 z 7 (519 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

★★★★ Guide

Super ,że sie udało. Tak jak mówiłem, appka zawsze ma pewne problemy, które w grze daje się rozwiązać. Pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (472 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

★★★★ Guide

Czy przelogowywałeś się na webapp? Aplikacja lubi się czasami zawieszać i wystarczy zwykłe przelogowaniu. Jeśli masz dostęp do fify, zawsze możesz wejść do gry i tam wszystko powinno być ok. W przypadku webappu zacięcia się zdarzają ale często pomaga przelogowanie.

Wiadomość 2 z 7 (506 wyświetleń)

Dot.: BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

★★ Novice

Dziękuję za próbę pomocy. Niestety przelogowanie nic nie daje (próbowałem kilkakrotnie - zarówno na telefonie jak i na komputerze).

 

Wiadomość 3 z 7 (499 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

★★★★ Guide

Szkoda, że nie masz dostępu do gry, tam wszystko pewnie by poszło. Powiedz mi jeszcze czy w centrali nie wiszą Ci jakieś karty, które zakupiłeś na "buy now"? Osobiście kilka kart nie mogłem usunąć zanim ich z centrali nie wysłałem do klubu.

Wiadomość 4 z 7 (492 wyświetleń)

Dot.: BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

★★ Novice

Mam dostęp do gry, po powrocie do domu sprawdzę, czy karta wisi też w grze.

Wczoraj tego nie sprawdziłem (karta wisi już od dwóch dni mimo uruchomienia gry).

Wiadomość 5 z 7 (489 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

★★ Novice

Problem rozwiązany - w grze mogłem dodać zakupionego zawodnika do klubu, zniknął też z appki. Dziękuję za pomoc!

Wiadomość 6 z 7 (476 wyświetleń)

Dot.: BUG WEB APP - nie można usunąć kart z zakończonych licytacji

★★★★ Guide

Super ,że sie udało. Tak jak mówiłem, appka zawsze ma pewne problemy, które w grze daje się rozwiązać. Pozdrawiam

Wiadomość 7 z 7 (473 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA