BFV - prośba o dostęp do wersji trial

autor: tomo92s
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BFV - prośba o dostęp do wersji trial

★★ Novice

Proszę o ponowne odblokowanie mi dostępu do wersji trial BFV na czas trwania eventu. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 10 (756 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

★★★★★ Guide

Free weekend ma być 1-4 listopad

Wiadomość 2 z 10 (740 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

★★ Novice

No tak ale ale miałem już aktywowany trial który wykorzystałem. Dostałem info że mogę ponownie go aktywować jak skontaktuje się z supportem

Wiadomość 3 z 10 (733 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

Hej,

Tak jak @Cyrtafix napisał, powinieneś być w stanie normalnie uruchomić grę od pierwszego listopada podczas trwania wersji próbnej. W razie dalszych problemów, bezpośrednio z supportem EA możesz skontaktować się:

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

Więcej informacji o wersji próbnej gry znajdziesz TUTAJ .

Wiadomość 4 z 10 (727 wyświetleń)

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Mam taki sam problem jak tomo92s. Dlatego tez nie mogłem skorzystać z 3 ostanich darmowych weekndów.

Revan2000s dzięki za informacje. Ale 1 listopada dopiero dowiem się czy dostęp do BF:V i Pacyfiku działa. Jest to święto i dzień wolny. 2-3(sob-ndz) listopada to dni wolne od pracy. Dostęp trwa 1-4 listopada. Zostaje 4(pon) listopada na reakcje EA help. A już były problemy z BF:V Trialem i dostępem do usług sieciowych. I naprawa tego trwała kilka tygodni. Pytanie jest takie czy jeśli będe czekał do pon 1.11.2019 żeby się przekonać czy działa, i okaże się że nie, a dodatkowo 1,2,3 listopada to dni wolne od obsługi i reakcji EA Help to jak przy poprzedniej przypadłości mogę wraz z innymi pocałować... Bez obrazy Wink 
Pozdro I czekam na wyniki.

Wiadomość 5 z 10 (696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

★★ Novice

No właśnie ja też nie miałem dostępu do poprzednich darmowych weekendów, przekierowało mnie do sklepu i nic nie mogłem zrobić...

Wiadomość 6 z 10 (679 wyświetleń)

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@tomo92sPodejrzewam że jutro też sobie nie pokorzystamy z darmowego eventu. Bo w systemie Origin-ie nasze konta mają wbite twarde 10 h triala. Ktoś to tak ustawił globalnie bez wykluczeń dla darmowych eventów :/ A w regulaminie i FAQ darmowych eventów nic o tym nie znalazłem. To pewno błąd i zapewne brak wyobraźni u kogoś kto ustawiał takie zasady triala itp. ale nie wzioł pod uwagę innych form grania bez zakupu gry jak darmowe weekendy.

Wiadomość 7 z 10 (673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

★★ Novice

No i nie mam dostępu do triala...Halo support!

Wiadomość 8 z 10 (629 wyświetleń)

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

★★★ Novice
@tomo92s U mnie tak samo :P Dzięki za nic.
Wiadomość 9 z 10 (624 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BFV - prośba o dostęp do wersji trial

★★★ Novice
@tomo92s tu i na Twiterze itp nic nie załatwisz.
Jednak skorzystałem z tego:
Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

I miło się rozczarowałem sprawę triala załatwiono od ręki. Wink I pracują dziś do 21:00 zadzwoń to ci załatwią
Wiadomość 10 z 10 (619 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem