Dot.: BF1 sie nie uruchamia czarny ekran

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF1 sie nie uruchamia czarny ekran

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam mam problem z uruchomieniem gry Battlefield 1 otóż po naciśnięciu Graj pojawia mi się czarny ekran z kręconym się kółeczkiem w rogu oznaczającym ładowanie po chwili gra mi się zamyka i znów mogę nacisnąć graj.. gra pojawia się w procesach i wraz z zamknięciem czarnego okna znika z procesów .. Proszę o pomoc!! (Gre nie dawno kupiłem sterowniki do karty są aktualne próbowałem ponownej instalacji bez progresu....)

 

Mój komputer :

windows 7 64-bitowy

intel core i5-3330S  2.7 GHZ ( 4 Rdzenie)

16 gb ramu

karta graficzna AMD Radeon HD 6900 series (2GB)

Dodam ze 2-3 miesiące temu grałem na tym komputerze na koncie kolegi gra śmigała ,a teraz nwm jaki jest błąd prosze o pomoc!!!

Wiadomość 1 z 5 (1 278 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF1 sie nie uruchamia czarny ekran

★★★★ Novice

Spróbuj wyłączyć antyvirusa na jakis czas. Szczególnie jeżeli masz Avasta.

Wiadomość 2 z 5 (1 209 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF1 sie nie uruchamia czarny ekran

★★ Novice

Niestety żadnych efektów wciąż to samo czarny ekran na kilka sekund i powrót do punktu wyjścia..

Wiadomość 3 z 5 (1 206 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF1 sie nie uruchamia czarny ekran

★★ Novice

Dodam ze po uruchomieniu gry pojawia sie komunikat xD (wczesniej go nie widziałem bo zakrywał mi go origin) 

Wiadomość 4 z 5 (1 195 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF1 sie nie uruchamia czarny ekran

Community Manager

Hej @MrKepis

 

Błąd który otrzymujesz jest spowodowany aplikacją Windowsa do nagrywania rozgrywki - Game Bar, wyłącz ją. Jeżeli korzystasz z dodatkowych nakładek typu Fraps, również je wyłącz bądź uruchom komputer w trybie czystego rozruchu. 

 

Więcej porad znajdziesz w tym wątku. 

Przenoszę na Battlefield 1. 

Wiadomość 5 z 5 (1 110 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem