BF1 XBOX ONE - Czarne tło menu + brak możliwości dołączenia do serwerów

autor: MocnyFull973
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF1 XBOX ONE - Czarne tło menu + brak możliwości dołączenia do serwerów

★ Novice

Witam, 

wczoraj pobrałem letnią aktualizację gry BF1, gdy ją włączyłem tło ekranu było czarne i widać było białe kafelki ale bez ich opisu, zaraz po tym pojawiła się opcja aktualizacji menu gry. Gdy udało się to zrobić niestety nadal jest czarne tło menu, widać białe kafelki i wszelkie ich opisy. Myślałem że to błąd obrazu więc zresetowałem ustawienia obrazu na domyślne, ale to nic nie dało. Mimo tego spróbowałem dołączyć do jakiegoś losowego serwera lub dowolnej operacji, niestety po chwili ładowania pojawia się napis " Utracono połączenie z serwerem. Utracono połączenie z sesją". Nie wiem czy to ogólny problem po tej aktualizacji czy ja mam takiego pecha. 

Proszę Was o szybką pomoc w tej sprawie 

Wiadomość 1 z 4 (851 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF1 XBOX ONE - Czarne tło menu + brak możliwości dołączenia do serwerów

Hej,

Na początku przejdź do biblioteki gier Xbox. W tym miejscu "najedź" na ikonę gry po czym naciśnij przycisk Menu. Otworzy się kilka opcji do wyboru, z których należy wybrać Zarządzaj grami i dodatkami. Tutaj wystarczy z lewego menu wybrać Zapisane dane, przejść do kafelka Zarezerwowane miejsce, nacisnąć na niego przyciskiem Menu,  a na końcu wybrać Wyczyść zarezerwowane miejsce.

Jeśli po tym problem nie ustąpi, daj znać.

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 4 (846 wyświetleń)

Dot.: BF1 XBOX ONE - Czarne tło menu + brak możliwości dołączenia do serwerów

★ Novice

Hej,

niestety nadal to samo. To jest zdjęcia od razu po tym jak zainstalowana jest aktualizacja menu gry. Jak włączam z pamięci np. operacje to pojawia się normalnie ekran ale niestety nadal nie mogę połączyć się do gry

Wiadomość 3 z 4 (837 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF1 XBOX ONE - Czarne tło menu + brak możliwości dołączenia do serwerów

Spróbuj jeszcze odłączyć konsolę od prądu na 2-3 minuty. Spowoduje to reset zasilacza, który rozwiązuje niektóre problemy z Xboxem. Jeśli to nie pomoże, sugerowałbym reinstalację gry. Niestety, ale konsole nie oferują tylu możliwości do naprawy gier co PC. :/

Wiadomość 4 z 4 (817 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem