Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

autor: przemomalin
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

[ Edytowane ]
★★ Novice

Próbowałem rozwiązać jakoś ten problem jednak bez skutku.

Podrzucam wyniki programu UOTrace.

Wiadomość 1 z 9 (2 517 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

Community Manager (retired)

@IKUNv3 Witaj!

 

Błąd, który otrzymujesz jest związany z problemem po stronie sieci i drogi do serwera. Na tą chwilę otrzymujemy raporty od innych graczy i wskazują one na problem z niektórymi dostawcami internetu. Nasi inżynierowie sprawdzają jednak z ich strony i proszą o nazwę dostawcy z jakiego korzystacie.

 

Dodatkowo obszerny artykuł odnośnie tzw. lagów/opóźnień i problemach z połączeniem znajdziesz tutaj

 

Powodzenia!

Wiadomość 2 z 9 (2 483 wyświetleń)

Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

★★ Novice
Nazwa dostawcy to JMDI.
Wiadomość 3 z 9 (2 479 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

★★ Novice
Niestety nic się jeszcze nie zmieniło czekam na dalsze rozwiązanie.
Wiadomość 4 z 9 (2 450 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

★★★★★ Novice

Witam.

Zaraz po zainstalowaniu uruchomiłem grę , odpaliła mi się kampania po przejściu prologa dołączyłem do serweru multiplayer , po 5 min grania, wyrzucono mnie z gry , i wyskoczył mi napis utracono połączenie z serwerami EA , i tak od 2 dni. Proszę o pomoc .

Posiadam internet od Livebox 

Wiadomość 5 z 9 (2 442 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dokładnie to samo. Internet od Orange. 5min gry, po czym nie można się połączyć z serwerami EA.unable-to-connect.jpg Jakieś rozwiązanie problemu ?

Wiadomość 6 z 9 (2 354 wyświetleń)

Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

★★★ Newbie

U mnie też ten problem się pojawia. Internet mam od Netii. Chcę dodać, że po uruchomieniu gry i origin jako administrator mogłem pograć jeden dzień, potem następnego dnia to samo występowało.

Wiadomość 7 z 9 (2 231 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

Community Manager (retired)

@frzeczycki @IKUNv3 @tickm4n @KucykPonny_PL

 

Jeśli rozłączenia nadal się zdarzają, sprawdźcie jeszcze poniższe rozwiązania, które pomogły innym użytkownikom:

 

  • Wyczyszczenie pamięci podręcznej Origin

  • Czysty rozruch Windows

  • Czyszczenie DNS oraz wybór innych serwerów DNS - również z tego artykułu znajdziecie kilka innych porad jak zmiana adresu z IPv6 na IPv4 (poradnik dla Orange

  • Dla osób korzystających z płyt MSI, wyłączenie Killer Network Center (aplikacji/usługi) również pomagało z rozłączeniami

  • Zmiana ustawień zaawansowanych karty sieciowej (Panel Sterowania > Menadżer Urządzeń > Właściwości Waszej karty sieciowej > Zaawansowane) - ustawienie trybu prędkości FULL DUPLEX 

    11444344424.png

  • Dodanie BFV.exe do wyjątków Windows Defender (Settings / Windows Defender Security Center / Ransomware Protection) w opcjach "Folder Protection"

Powodzenia! :eahigh_file:

 

 

Wiadomość 8 z 9 (2 216 wyświetleń)

Dot.: BF V utracono połączenie z serwerami ea (200)

★★★ Newbie
@EA_Odix Mam ten sam problem tyle że na ps4
Wiadomość 9 z 9 (1 784 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem