Dot.: BF V Niski fps w menu

autor: Cyrtafix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

BF V Niski fps w menu

★★ Guide

Cześć, w ostatnim czasie praktycznie nie ma gry od EA, z którą od razu po instalacji na PC nie ma żadnych problemów. 

I tym razem chodzi o BF V, zainstalowałem sobie go, komputer mam dość mocny.

Ryzen 5 2600, RX580 8GB, 16GB DDR4 3000mhz no i Windows 10.

Włączam grę i co widzę? Max 20fps w menu.. Próbowałem kombinować tak jak w FIFE 20, ustawiać ulepszoną synchronizację itp ale nic nie pomaga. 

Sterowniki niedawno instalowałem na czysto najnowsze też pod kątem FIFY 20.. 

 

Dawniej BF V chodził dość dobrze, bez takich cyrków.. 

Teraz jakbym nie ustawił synchronizacji pionowej, blokady fps i innych takich to zawsze w menu jest max 20fps

 

Także ten, tego. Help

 

Wiadomość 1 z 7 (676 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF V Niski fps w menu

★★ Guide

A no i w grze taki sam FPS mam.. blokuje się na okolicach 20 i działa tragicznie

Wiadomość 2 z 7 (671 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF V Niski fps w menu

★★★★★ Guide

Sterowniki najnowszej? Wykonaj naprawę instalacji gry. Czy ram działa w dual channel? Jaki dx masz ustawiony 11 czy 12? Czy na każdych ustawieniach graficznych masz 20 fps?

Wiadomość 3 z 7 (641 wyświetleń)

Dot.: BF V Niski fps w menu

★★★★★ Apprentice
@kingaidenx97 Wpisz komendę w menu głównym poprzez "tyldę" "gametime.maxvariablefps ,liczba, - bez przecinków ale ze spacją. U mnie w menu było 55 klatek :D po wpisaniu 144 mam 75 a w grze około 100fps i bardzo płynnie. Jak to nie wiele da to dodatkowo ustaw sobie z panelu karty graficznej sync na włączoną i ilość klatek odpowiadającą częstotliwości monitora czyli "najwyższa dostępna". Nastepnie za każdym razem odpalając bfka wpisuj tą komendę. Ja tak robię, nie narzekam aczkolwiek dziwne że tak to działa. Pozdrawiam!
Wiadomość 4 z 7 (602 wyświetleń)

Dot.: BF V Niski fps w menu

★★ Guide

No właśnie dopiero przy trochę starszej wersji zaczęło wszystko chodzić jak należy

Wiadomość 5 z 7 (594 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF V Niski fps w menu

@kingaidenx97 Rozumiem, że problem został rozwiązany za pomocą zainstalowania starszego sterownika graficznego, tak?

Wiadomość 6 z 7 (554 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF V Niski fps w menu

★★ Guide

Na ten moment tak, nie wiem czy się nie zmieni coś po tej aktualizacji która mi się pobiera.

Wiadomość 7 z 7 (543 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem