[#] BF V Multi - Spadki FPS - obejścia i informacja

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★ Novice

A ja zainwestowałem 1mln w chodowle truskawek i od tego czasu jest susza co roku a kredyt trzeba płacić. Czy chodzę i pisze pi wszędzie?

Prawda jest taka że ani jedna ani druga strona nie ma racji. Jest ona po środku. 95% procesorów poniżej 6 rdzeni lub 8 wątków nie podoła tej grze, to samo z ramem operacyjnym 8gb jak i v-ram na karcie. Gdy używany 80% pamięci wydajność bardzo spada. EA źle źldala minimalne wymagania choć grę odpalić można. Wszyscy co tu narzekają grają na komputerach z epoki Bad Company 2

Wiadomość 71 z 96 (1 561 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★★ Novice
@NieByleKt0
Nie wiedziałem, że 8700K, 32GB, MSI 1080TI LIGHTNING,2xSSD,4XHDD, monitor 1440p G-SYNC, karta muzyczna Xonar, Oculus rift to komputer z epoki BC2.
Więc jak nie czytałeś postów w tym wątku to nie rób offtopa i podnoś ludziom ciśnienia. Po prostu GTFO.
Wiadomość 72 z 96 (1 522 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★★★ Novice
Przecież to trol...
Wiadomość 73 z 96 (1 508 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Też mam spadki FPS na sprzęcie XEON 1230 3,3Ghz (4rdzenie/8wątków) 8GB RAM DDR III 1600 DUAL, RADEON RX 480 8GB i Dźwiekowa Xonar DGX. Próbowałem parkowanie rdzeni, zmianę systemu na Windows 10 ver komp 1809, Sterownik ekranu AMD 18.12.1 ,wyłączenie nakładek ORIGIN, Microsoft, zmiana ustawień w  grze i nic. Jedyne co pomogło i ma dziwny wpływ na wydajność to FOV (pole widzenia) po zmniejszeniu do 50 (wiem wiem wąsko) gra dostała kopa - średnio od 60 do 100 fps i to na każdej mapie. Ta szerokość pola widzenia ma widocznie duży wpływ na zachowanie procesora. Z tego co zauważyłem teraz karta grafiki często dobija 120W poboru prądu. Wcześniej było maks 80W . Ciekaw jestem jak to się zachowuje u was i czy jest tak duzy przyrost wydajności - przed modyfikacją miałem od 45 do 75 FPS - przy czym najczęściej było koło 57 fps. 

Wiadomość 74 z 96 (1 485 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★ Novice

No właśnie podałeś tu dobra płynność gry na win 10 1607,  a masz pretensje do bf że chodzi gorzej, więc wróć do 1607,  ja działam na tej wersji i jestem zadowolony bo nie mam przypadkowych spadków w różnych grach 

Wiadomość 75 z 96 (1 474 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

Community Manager (retired)

Informacja

 

Jeśli korzystacie z kart NVIDIA i najnowszych sterowników w wersji 417.22, użytkownicy tej wersji zgłaszają spadki klatek w różnych tytułach (zegar rdzenia GPU jest blokowany na 700 MHz). Na tą chwilę radzimy skorzystanie z wcześniejszej wersji  sterownika np:

 

11312332224.png

 

Dla użytkowników kart AMD, radzimy instalację pakietu AMD 18.12.1, który poprawia również stabilność w tytule BF V. 

 

:ealight_bulk: Sterowniki radzimy instalować przez tzw. czystą instalację

Wiadomość 76 z 96 (1 465 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★ Guide

Korzystam z tej wersji sterownikow i jest ok. Sprawdzcie sobie po dzisiejszym update dla 1809 do wersji 17763.194 bo w bf 1 u mnie jakby jest poprawa zagralem 2 rundy podboju bez dropow. Aktualizowany byl rowniez Net.Framework.  Mam naprawde nieodparte wrazenie ze to "geniusze" z Microsoftu maczali w tym palce ze gry dzialaja tak jak dzialaja

Wiadomość 77 z 96 (1 420 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★ Novice

Czy mógłby ktoś sprawdzić czy parametr FOV ustawiony na 50 daje u was takiego samego kopa jak u mnie ? Sprawdzałem wczoraj na BF1 i różnica między 50 a standardowym 60 jest w granicach 3 fps. W BF V to już od 20 do 50fps. Może to też jakiś  mini bug

Wiadomość 78 z 96 (1 397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★ Novice

Witam ja też mam ten sam problem spadki fps nie da sie grac od 60 do 30 fps a mój sprzent
System : Windows 7 

Karta ; GTX 1060 6 GB RAM

RAM;16 GB

PROCESOR I5-3330 BF 1 chodzil na ultra dalo sie grac 60 fps byly  dorpy 1 sekundowe do 30 ale rzadko BF V nie da sie grac ba nawet na ustawieniach srednich mam spadki.

Wiadomość 79 z 96 (1 383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★ Novice

Hej, u mnie podobnie w trakcie wymiany ognia fps leci z 60+ na 40, dodatkowo użycie procesora max 80%, karty graficznej 60-70%

Powyższe rozwiązania nic nie wnoszą w moim wypadku

Wiadomość 80 z 96 (1 213 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem