[#] BF V Multi - Spadki FPS - obejścia i informacja

autor: Kriiisu_93
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★★★ Novice
Ja mam i7 7700 4 rdzenie, 8 wątków i problem też jest. Na tym cpu ludzie graja w stabilnych 60fps, więc to nie wina sprzętu.
Wiadomość 51 z 96 (2 099 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@SirtsalWitam. Mam pytanie do Ciebie, bo chodzi o to że mamy taki sam sprzęt aktualizowałem Windowsa do wersji 1809 a ja nadal mam dropy fps podczas rozgrywki, chciałbym się zapytać jak zoptymalizowałeś grę i jak masz poustawiane w panelu ustawień NVIDIA?

Wiadomość 52 z 96 (2 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dropy FPS na dobrym sprzęcie!

★★ Guide

Witam, posiadam kartę graficzną GTX 1050Ti, procesor i5 6500, 16GB ram, a mimo to mam spadki FPS które są na poziomie od 60-70 nawet do 30, gra muli dość mocno widać że obraz nie jest idealnie płynny
Na dodatek napiszę, że BETA działała świetnie, jak i starsza odsłona (BF1) Nie wiem co może być problemem, coś od strony gry? Np zła optymalizacja? Proszę o pomoc.

Dzięki!

Wiadomość 53 z 96 (2 065 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★ Novice
No ja właśnie mam 8600K i problem dalej występuje!
Wiadomość 54 z 96 (2 054 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★★★ Novice

Mam to samo. spadki nawet do 20fps, nie da się normalnie grać, nic nie pomaga. inna gra multi działa płynnie powyżej 60 fps, a tu jak zwykle problemy. w bf1 się na to nabrałem, w bf5 myślałem że poprawią, do trzech razy sztuka, więcej się nie dam.

Wiadomość 55 z 96 (2 042 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★★ Novice
Świeży sterownik Nvidii 417.01 nic nie zmienia Frown
Wiadomość 56 z 96 (1 970 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★ Guide

Musimy się z tym pogodzić niestety. Oni nic z tym nie zrobią. Nie naprawili tego w BF1 gdzie gra płynnie działała do kwietnia 2017 i nie zrobią tego teraz. Abonamenty kupione hajs się zgadza :\

Wiadomość 57 z 96 (1 954 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Niski FPS w Multi BF5

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam

 

Czy macie też problem ze spadkami FPS w multi BF5? gdy zmieniam ustawienia z ultra na niskie to też zero poprawy a sprzęt myślę że mam jeszcze w miarę dobry.W BF1 jak grałem ostatnio to też kiedyś cały czas płynne fps a od jakiegoś czasu dropy nie wiadomo skąd tka jakby coś było nie tak z grą a sprzęt formatowałem.Może ktoś co ma w miarę podobny wypowie się ile ma FPS bo według mnie coś tu nie tak.Posiadam komputer o takiej konfiguracji:

 

Płyta:ASUS h97 PRO Gamer

Procesor: I7 4790

Karta:Asus Radeon R9 290X 4GB GDDR5

RAM:8GB Corsair

Zasilacz:750W

 

Wiadomość 58 z 96 (1 814 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★ Novice

U mnie też na Radeonie mam spadki

Wiadomość 59 z 96 (1 920 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★ Apprentice

Są jednak problemy z kilkoma mapami przez pewien czas wszystko fajnie śmigało. Teraz znowu są problemy, gra niemiłosiernie krzaczy i buguje się a o płynności z gry można pomarzyć (chyba że masz sprzęt z kosmosu) Gra jest po prostu mega słabo zoptymalizowana trzeba czekać na łatki o ile twórcy zaczną o poprawkach myśleć. Kiedyś wypuszczenie gry w takim stanie było linczowane, w końcu gracz płaci za grę w która nie może nawet pograć przez problemy z optymalizacją. A te wszystkie obejścia to jest śmiech na sali  polecam stworzyć do każdego egzemplarza gry książeczkę "obejścia i lajfhaki które MOŻE pomogą ci uruchomić grę za która zapłaciłeś 300zł"

Wiadomość 60 z 96 (1 893 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem