Dot.: Battlefield V - Wydajność, problemy

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

Community Manager (retired)

@chomik325

 

Na tą chwilę nie mamy informacji o dacie konkretnych łatek na zgłoszone błędy. Prosimy o cierpliwość i przetestowanie powyższych obejść.

Wiadomość 21 z 96 (1 570 wyświetleń)

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★★★ Novice

Wersje systemu 1803 miałem już zainstalowaną czysta instalacja sterowników przy użyciu DDU nie pomogła , reinstal gry tak samo , a do grudnia z tym updatem na pewno nie będę czekał

Wiadomość 22 z 96 (1 552 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Battlefield V - Wydajność, problemy

★★★★ Novice

Witam wszystkich bardzo serdecznie, przychodzę do was z pytaniem ^^

Specyfikacja mojego komputera to :

Karta - Gigabyte GeForce GTX1060 OC 6GB

Procesor - AMD Ryzen 5 1500x 3.7 GHZ

RAM - A-Data 8GB 3000MHz CL16 XPG Z1

Płyta Główna - MSI B350M Gaming Pro

Dysk SSD Western Digital Green M.2 120 GB - Wgrany System

Dysk SSD GoodRam IRDM 240GB Sata 3

 

Posiadam Battlefield 5, mam ustawione wszystko na najniższe możliwe ustawienia, wszystko na LOW, wszystko co mogłem wyłączyłem. Multiplayer chodzi mi w takich ustawieniach aż w 40 fpsach. Jak to możliwe ? Co mogę zrobić żeby poprawić płynność, nie posiadam złej konfiguracji sprzętowej a gra chodzi jak bym odpalał wieśka w 4k, help ;-;

Wiadomość 23 z 96 (1 539 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V - Wydajność, problemy

★★ Novice
W Geforce Experience masz zoptymalizowaną grę ? Sterowniki masz aktualne?
Wiadomość 24 z 96 (1 530 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V - Wydajność, problemy

Community Manager (retired)

@Zbrucz

 

Przeniosłem Twój wpis do tego przypiętego wątku, gdzie znajdziesz porady na poprawę ilości klatek. 

 

@BartolTTV

 

Jeśli używasz wersji systemu Windows 10 1803, to jak napisałem wcześniej, pobierz wersję 1809 (najnowsza). 

Wiadomość 25 z 96 (1 519 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V - Wydajność, problemy

★★★★★ Novice

@EA_Odix  nie wiem o co chodzi mi wyświetla że 1803 jest najaktualniejsza

Wiadomość 26 z 96 (1 503 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V - Wydajność, problemy

★ Apprentice

Najnowszy jest Windows 10 1809.

Aktualizację pobierasz stąd - https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

Wiadomość 27 z 96 (1 485 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V - Wydajność, problemy

★★★★★ Novice
tak już sam do tego doszedłem
Wiadomość 28 z 96 (1 481 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V - Wydajność, problemy

★★★★★ Novice
ale dzięki za odpowiedz
Wiadomość 29 z 96 (1 480 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★★ Novice
@EA_Odix
Dzięki za próbę podjęcia pomocy. Niestety w moim przypadku miałem to wszystko wcześniej ustawione. Jedynie nie bawiłem się ustawieniami vsync w sterowniku, więc spróbowałem Twoich zaleceń. Niestety nic to nie dało - opcja adapcyjnego vsync nie jest dostępna przy monitorze G-SYNC (tak wiem przepraszam nie napisałem tego w swoim poście), więc sprawdziłem ustawiając szybki i wyłączony - bez rezultatu. Dalej spróbowałem wyłączyć G-SYNC i wypróbowałem opcje adapcyjnego i wyłączonego vsynca - bez rezultatu... Zawsze jest to samo czyli procesor 80-95% non-stop, vga 35-45% pracująca pasywnie bez włączenia wentylatorów chłodzących. Jedyne co mogę dodać, że aktualizacja Windows 1809 mam z pierwszego rzutu (zainstalowana 03.10.2018) sprzed wycofania przez MS. Może to ma jakieś znaczenie. Niestety nie mam siły już z tym walczyć i stawiać systemu od nowa.
Zauważyłem, że na mapie zimowej w górach fps przekracza mi momentami nawet 60 fps i to jest grywalne ale niestety mapa Rotterdam to już jak dla mnie slideshow 35-40 fps non-stop lub mniej.
Poddaję się. Szkoda że wydałem 300 PLN...
Dziękuję i pozdrawiam.
Wiadomość 30 z 96 (1 471 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem