Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

autor: DreaMKL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] BF V Multi - Spadki FPS - obejścia i informacja

[ Edytowane ]
★★ Guide

JEST ROZWIAZANIE!!!!

Trzeba edytowac wpis w rejestrze systemu windows 10 bo to on jest winny
W eksploratorze wpisujemy "regedit" i uruchamiamy jako administrator
Przechodzimy do sciezki :Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Session Manager\Memory Management\PrefetchParameters
Tam bedzie parametr EnabledPrefetech z wartoscia 3. Klikamy na to prawym przyciskiem myszy wybieramy "Modyfikuj" i zmieniamy wartosc na 0. Klikamy ok i uruchamiamy ponownie potem cieszymy sie gra bez dropow !!! Large smile

Wiadomość 5 z 96 (8 152 wyświetleń)

problem z fps - GTX 1050ti 4gb

★★★ Newbie

Witam czy na specyfikacji podanej poniżej jest szansa na stabilne 60fps?

Intel i5 7300hq

Gtx 1050ti 4gb

16gb ram 2400mhz

Ssd 128gb

HDD 1tb

Wiadomość 1 z 96 (8 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: problem z fps - GTX 1050ti 4gb

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

mam ten sam problem 

i5 6700

karta GTX960m

hd 1T

ram 16gb

Battlefield 1 na średnich ustawieniach śmiga jak szalony a tu ledwie 8fps na grze multi a na kompani ideał 60-80fps

Wiadomość 2 z 96 (8 070 wyświetleń)

Dot.: problem z fps - GTX 1050ti 4gb

★ Guide

Panowie w BF1 był ten sam problem. Na i5 ta gra działa tragicznie. Brak chęci ze strony producenta gry by to naprawić od maja 2017. Teraz tego też nie zrobią. Abonamenty kupione, pre-ordery zamówione to hajs się zgadza. Po premierze BF1 działał mega problem wystąpił po patchach w kwietniu a teraz od początku gry. Mamy kupować nowe procki i karty. Przykre

Wiadomość 3 z 96 (8 052 wyświetleń)

Dot.: problem z fps - GTX 1050ti 4gb

★ Apprentice

BFV wymaga minimum i5 6600K i jest on dużo wydajniejszy od laptopowego i5 7300HQ.

Według mnie nie ma szans na stałe 60 FPS, ale zawsze możesz kupić origin access i sprawdzić jak gra będzie działać.

Wiadomość 4 z 96 (8 043 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★★ Newbie

No dobra a moze napisz co to właściwie zmienia.

Ja mam problem na 1080Ti i mi co około 30 min FPS leca do 5-10 i wracaja do 120-144 na około 2-3 sek. Jest to upierdliwe i nie wiem już gdzie szukać problemu, w hardwarze czy w sofcie. AC Oddysey jest podobnie, Metro redux przeszedłem bez problemów, anno bez spadków, teraz pogram w ME Andromeda i zobaczę czy problem występuje czy nie... Jeszcze wieśka moge odpalic ale nie mam na to wszystko narazie czasu bo powinienem się gra cieszyć a nie zastanawiać czemu na kompie z 8k mam spadki fps.....

Wiadomość 6 z 96 (8 119 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

Community Manager

Hej @Kriiisu_93

 

Dzięki za przekazanie rozwiązania Standard smile

 

Sugerowałbym przed ingerowaniem w rejestr na wszelki wypadek wykonać jego kopię, poniżej instrukcja:

 

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/322756/how-to-back-up-and-restore-the-registry-in-windows

Wiadomość 7 z 96 (8 111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★ Guide

Niestety to nic nie daje :/

Wiadomość 8 z 96 (8 084 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Jeśli w temacie chodzi o problem z nagłymi spadkami plynności ze 140 do nawet 30-40 fps  , i generalnie brak płynności mimo dużej ilości klatek , który swoją drogą mam od przedwczoraj , to pomogło , ale nadal nie jest to pełna płynnosć jaką miałem wcześniej.

Wiadomość 9 z 96 (8 065 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SPADKI FPS MULTI WINDOWS 10. ROZWIAZANIE !!!!

★★ Guide

https://www.youtube.com/watch?v=hMvCbtbi_dQ&t=51s. Moze jeszcze to sprobowac. U mnie tez idealnie nie jest Frown ale jak zalicza jakies przyciecia to tak do 55 fps a nie jak kiedys ze do 40 i byly czesto. Teraz sa rzadziej. Chcialbym ze wrocila ta wydajnosc w bf jaka byla na wersji 1607 windowsa 10

Wiadomość 10 z 96 (8 044 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem