BF 1 Utracono połączenie z sesją/serwerem - wyrzucanie z gry

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★ Apprentice

Mi pomogło podniesienie vcore CPU mimo, że przez pół roku wszystkie gry i aplikacje działały stabilnie. Battlefield będzie teraz moim benchmarkiem stabilności Standard smile

Wiadomość 61 z 136 (1 259 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★★ Guide
Czyli ten problem jest do rozwiązania? A powiedz mi czy to co zrobiłeś jest bezpieczne dla kompa?
Wiadomość 62 z 136 (1 255 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★ Apprentice

Tak wystarczyło niewiele podnieść napięcie. Podkręcałeś cokolwiek w komputerze CPU, RAM, kartę?

Wiadomość 63 z 136 (1 250 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★ Apprentice

Sory za zamieszanie jednak battlefield miał lepszy dzień. Teraz już wszystko wróciło do normy i wywala do pulpitu. Wina leży po stronie EA. Może za rok to naprawią ale pewnie nie.

Wiadomość 64 z 136 (1 221 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★★ Guide

Kochany BF1 ... Ciekawi mnie dlaczego jedni mają ten problem a inni nie.

Wiadomość 65 z 136 (1 212 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

Witam

 

Kolego @KapitanCzarny268 Nie wykonujesz podstawowych kroków jakie są zalecane przy takich problemach, jak nie chcesz wykonywać porad jakie podałem ja czy sami pracownicy EA, które mają znaczny wpływ na rozwiązania takich problemów to nie dziw się że coś ci nie działa! Bo takie podejście "nie będę bawił się w publiczne DNs"  nie rozwiąże twojego problemu. 


 

Wiadomość 66 z 136 (1 211 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★ Novice

Mnie wyrzuca za każdym gdy zmieniana jest mapa w rozgrywce sieciowej i tylko wtedy. Sytuacja występuje wyłącznie gdy w ustawieniach grafiki jest aktywny directx11 , przy directx 12 problem nie występuje. Taki stan rzeczy niestety mnie nie satysfakcjonuje gdyż gra na directx 12 działa fatalnie , a na 11 idealnie. Problem z siecią absolutnie wykluczam gdyz był sprawdzany na 3 róznych połączeniach w róznych regionach polski ( łącznie z hot spotem z komórki ). Posiadam laptopa MSI GL62 7RD ( i7 7700 i GF 1050 plus 8 gb ramu ) z najnowszymi aktualizacjami softu ze strony producenta , z aktualnym biosem i firmware , oraz najnowszymi sterownikami do grafiki. Naprawa plików gry nie pomaga , gra zaktualizowana , niepotrzebne programy w tle wyłączone, a problem non stop występuje. Powtarzam , tylko przy zmianie mapy i tylko przy włączonym directx 11.  

Wiadomość 67 z 136 (1 204 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★★★★★ Novice

U mnie jest to samo. lapek to Y 700 z gtx. Ostatnio był technik z upc, dostałem nowy router, przy okazji były robione testy sieci i wyszło że to problem gry, bo internet jest w porządku. Na BF4 mnie nie wyrzuca, na innych grach sieciowych też mnie nie wyrzuca, jedynie bf1 i dx11.

Wiadomość 68 z 136 (1 196 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

[ Edytowane ]
★★ Guide

SylwesterSpalony masz gówno do gadania bo robiłem wszystko co tylko pisali nie umiesz czytać a może miałeś od dziecka problem z j.polskim?

 

[EA_Kuba - @KapitanCzarny268, wszyscy tutaj chcą Ci tylko pomóc wrócić do gry, tego rodzaju wiadomości są po pierwsze nie stosowne, oraz naruszają one regulamin forum]

Wiadomość 69 z 136 (1 188 wyświetleń)

Dot.: Wyrzuca mnie z gry

★ Apprentice

Nie chce za szybko się pochwalić ale po usunięciu antywirusa i sweetfxa z battlefielda gram już pół dnia bez wywalenia. Jak wywalałem programy pojedynczo nic nie dawało a samo wyłączenie antywira też nie pomaga bo próbuje być mądrzejszy od użytkownika i dalej miesza (AVAST). 

Wiadomość 70 z 136 (1 179 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem