BF 1 Utracono połączenie z sesją/serwerem - wyrzucanie z gry

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Rozłączono z serwerem | utracono połączenie z sesją

★★★★ Guide
Też używam tych sterów a powiedz mi jaką masz kartę i czy ją podkręcałeś czy też procka bo ja jak podkręciłem kartę to coś podobnego miałem a mam gtx1080 i procek i7 6700k
Wiadomość 51 z 136 (904 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★★★ Newbie

Ka4cio21 czy udało Ci się rozwiązać problem z wyrzucaniem z serwera BF1? Od niedawna mam ten sam problem. Z tego co zauważyłem problem pojawił się u mnie po aktualizacji gry.

Wiadomość 52 z 136 (885 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★★ Guide

Nic nie daje rady żaden wasz pomysł po prostu NIC!

Wiadomość 53 z 136 (882 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★★ Guide
Oto całe DICE... Coś naprawią a coś zwalą.
Wiadomość 54 z 136 (873 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

[ Edytowane ]
★ Guide

@KapitanCzarny268 jak masz jeszcze cierpliwość to proponuję Ci jeszcze jedno rozwiązanie (powoli zaczynają kończyć mi się pomysły):

 

1. uruchom narzędzie msconfig (klwisz win i wpisz msconfig i odpal konfigurator systemu);

1.1. przejdź do zakładki "uruchamianie", zaznacz "ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft" - te, które zostaną, wyłącz (wszystkie bez wyjątku);

1.2. wykonaj ponowny rozruch;

1.3. sprawdź grę

jeśli jakimś trafem pomogłoby, włączaj kolejne usługi po kolei i zobacz, przy której pojawi się problem,

 

...a jeśli nie pomogło:

2. wywal GF Experience - znam przypadki, w których powodowało pewne problemy, co prawda inne niż Twoje, ale skoro już tyle sprawdziłeś, sprawdź i to;

 

jeśli nie pomogło, przywróć ustawienia w msconfig...

 

ostatnim krokiem jaki mi przychodzi do głowy byłaby reinstalacja systemu, chociaż może okazać się, że problemem jest bug w grze - wtedy pozostanie czekać na kolejną poprawkę

 

powodzenia!

Wiadomość 55 z 136 (870 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★★ Guide

W poczekaniu na reinstalację systemu chcę podziękować elenmajerka za chęci pomocy i w miarę logiczne pomysły i serdecznie NIE dziękuję pracownikom EA którzy mają od pewnego czasu mój problem głęboko...

Wiadomość 56 z 136 (857 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★ Guide

Powodzenia @KapitanCzarny268, daj znać po wszystkim, czy reinstalacja systemu pomogła. 

Wiadomość 57 z 136 (851 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★★ Guide
Dzięki jak kiedyś sie spotkamy to stawiam browca jak nie pomoze reinstall to juz koniec...
Wiadomość 58 z 136 (846 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★★ Guide

No cóż... Błąd jest po stronie gry.

Wiadomość 59 z 136 (817 wyświetleń)

Dot.: Rozłączono z serwerem | utraconop ołączenie z sesją

★ Guide

Dzięki za info. Może z następną poprawką do gry problem zostanie usunięty. Pozdrawiam.

Wiadomość 60 z 136 (812 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem