BF 1 Utracono połączenie z sesją/serwerem - wyrzucanie z gry

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Utracono połączenie z sesją

★★ Apprentice

Czy próbowałeś tego rozwiązania co jest napisane kilka postów wyżej?

Mogę spróbować ci pomoc, z tego co widzę problem został w większości rozwiązany może coś źle zrobiłeś próbując to naprawić?

Wiadomość 121 z 136 (998 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z sesją

★★ Guide

Robiłem DOSŁOWNIE WSZYSTKO! I wszystko robiłem jak należy...

Wiadomość 122 z 136 (988 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z sesją

★★ Guide

Czy ktoś tu jeszcze oddycha?

Wiadomość 123 z 136 (973 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie z sesją

★★ Guide

No dalej EA! Ruszcie się! Widać jak pomocni jesteście...

Wiadomość 124 z 136 (932 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie

★★★ Newbie

sorry odix mam dwie wersje internetu ,i na oby dwóch to samo mam poprostu dosc chyba cas zmienic gre,choc bfa kocham 

 

Wiadomość 125 z 136 (851 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Utracono połączenie

★★★★ Guide
Spróbujcie ostatecznie sformatować główny dysk na innym kompie i wgrajcie na nowo windowsa i grę ale nie przeinstalować tylko całkowicie format,
Mi to pomogło 😃
Wiadomość 126 z 136 (847 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie

[ Edytowane ]
★ Novice

Nie trzeba nic formatować.. to zawsze jest ostateczność- wywieszenie białej flagi na znak poddania się :P.

Od ostatniej aktualizacji gry Battlefield 1 borykałem się z dwoma problemami, jakie zafundowała mi gra.
Podczas uruchamiania gry każdorazowo wyświetlane było okno kalibracji ekranu, barw itd. oraz automatycznie włączana była kampania wraz z pierwszymi cut scenkami..
Drugim problemem był komunikat w zakładkach gra online, żołnierz oraz sklep o utracie połączenia z serwerami EA...
Wiele godzin przesiedziałem buszując po forach a później 'wisząc' na słuchawce z ludźmi z działu technicznego oraz na końcu panią Ekspertką Aliną P. Standard smile.

Po drodze przerabiając wszystkie opcje restartów routera, reinstalacji gry, zabawy z portami, wszystkim co było tu wymieniane.. 
Doraźnym rozwiązaniem było utworzenie nowego konta z uprawnieniami administratora.. które rozwiązywało problem.. ja ucieszony zadowoliłem się tym w pierwszych chwilach.. ale coś nie dawało mi spokoju..

Prawdziwym sprawcą problemu był Windows Defender.. a dokładniej opcja 'kontroli dostępu do folderu' w zakładce:
Zapora i ochrona sieci -> ustawienia powiadomień zapory -> ustawienia ochrony przed wirusami ->kontrolowany dostęp do folderu.

Wystarczy dodać do wyjątków aplikację bf1.exe oraz bf1 trial. exe bądź wyłączyć tą opcję i po problemie Standard smile


W moim wypadku pomogło więc wracam do gry.. trzymajcie się i powodzenia Wink!

Wiadomość 127 z 136 (809 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie

★★★★ Guide
Witam
Być może innym graczom to pomogło, niestety przerabiałem tą opcjie i każde inne, czasem po przejściu na inne sterowniki dwa dni mialem spokoj a jednak wracało.
Możliwe że u Ciebie też się powtórzy, mi pomógł całkowity format dysku i pobranie gry na nowo .
Jak do tej port wszystko śmiga super, podejrzewam że z formatem pozbyłem się chochlika a już za dużo mi bylo szukania przyczyn, pozatym format i wgranie na nowo wszystkiego nie jest takie straszne i rozumiem że niektórzy mają wiele programów zainstalowanych, taki gruntowny porządek czasami pomaga i często jest tak że wielu programów od dawna nie używamy a zalegają na dysku, oczywiście każdy sposób dobry aby zakończył się powodzeniem 😃 pozdro.
Wiadomość 128 z 136 (786 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie

Community Manager (retired)

@alaxo902 

 

Wielkie dzięki za podzielenie się rozwiązaniem, które u Ciebie pomogło. Dodałem oczywiście to obejście do listy kroków oraz oznaczyłem cały wpis, jako rozwiązanie, dla lepszej widoczności!

 

Pozdrawiam serdecznie Star

Wiadomość 129 z 136 (768 wyświetleń)

Dot.: Utracono połączenie

★★ Guide

EA_Odix dlaczego oznaczyłeś ten temat jako rozwiązany skoro ja dalej mam ten problem?

Wiadomość 130 z 136 (718 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem