Dot.: Areny rankingowe

autor: lightningern
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Areny rankingowe

★★★ Novice

Dzień dobry, mój problem polega na tym, że praktycznie zawsze otrzymuje w mojej drużynie osoby mające około 12-100 poziomu oraz brąza 2 bądź srebro, ja gram na platynie 3 więc granie na takim poziomie z taką drużyną jest strasznie problematyczne, jestem w stanie coś zrobić? osłabić poziom wrogów aby się wyrównało bądź "ulepszyć" teammatów ponieważ tryb ten jest poprostu nie grywalny.

Wiadomość 1 z 2 (372 wyświetleń)

Dot.: Areny rankingowe

★★ Novice

Mam dokładnie tak samo, aczkolwiek ja sam mam rangę diament 2, moi członkowie drużyny mają najczęściej srebro, tudzież platynę IV, ale wrogowie mają rangę "mastera", a coraz częściej zdarzają się łowcy. Najbardziej irytuje mnie, że nie ma w grze pokazanego systemu dobierania do meczu, ani nawet ramki, która pokazywała by za jaką czynność dostaje sie określaną liczbe punktów, tak jak jest na normalnych ligach rankingowych. nie rozumiem również dlaczego, za przegraną przeciwko ludziom o wiele lepszym ode mnie dostaję więcej punktów na minus, niż za wygraną przeciwko tym samym ludziom punktów na plus.

Mój nick Playstation Network: andrzejewskyy 

Wiadomość 2 z 2 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem