[#]Apokalipsa mikro-przycięcia po zabiciu/trafieniu wroga - rozwiązano

autor: _SamoZuoooo_
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

[#]Apokalipsa mikro-przycięcia po zabiciu/trafieniu wroga - rozwiązano

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Witam kiedy będzie łatka do tego co się stało wraz z pobraniem nowej zawartości do gry tj: apokalipsa .

gram na ps4 i po pobraniu nowej zawartości nie da się grać , wiem że problem jest już znany dlatego pytam o termin kiedy to zostanie naprawione .

Pozdrawiam 

SZ

Wiadomość 1 z 21 (840 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra sie zacina

★★★ Novice
Jutro otrzymamy łatkę poprawiającą działanie BF1.
Poniżej godziny wprowadzenia łatki na poszczególne platformy,

PS4: MP offline for 1h starting 9.00 UTC
XboxOne: MP offline for 1h starting 10.00 UTC
PC: MP offline for 1h starting 11.00 UTC

Zobacz w watku

Wiadomość 18 z 21 (1 083 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Apokalipsa zepsuła grę

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @_SamoZuoooo_

 

Problem jest jak wspomniałeś znany, Studio DICE aktualnie pracuje nad jego rozwiązaniem. Póki co, nie jesteśmy w stanie określić ram czasowych rozwiązania tego problemu, nie mniej kiedy pojawi się jakakolwiek informacja na temat poprawek odpowiem w tym temacie Standard smile 

 

 


Aktualizacja 23/02

Dział QA sprawdza obecnie hotfix naprawiający problemy z wydajnością oraz brakującym celownikiem w modelach Hellreigel. Jeśli fix przejdzie proces certyfikacji również ze strony Sony oraz Microsoft, owa łatka powinna pojawić się niebawem po stronie klienta, rozwiązując te problemy. Bądźcie cierpliwi i obserwujcie oficjalne kanały.

 

Aktualizacja 26/02

Hotfix
wylądował na wszystkich platformach, rozmiar do pobrania poniżej:

Origin: 435 MB
PS4: 669 MB
Xbox One: 1.70 GB

Wiadomość 2 z 21 (835 wyświetleń)

Dot.: Apokalipsa zepsuła grę

Dodatkowo mogę zaproponować tymczasowe obejście problemu, które może zapobiec problemom.

Jeśli posiadasz nie wykonane misje do odblokowania specjalizacji z poprzednich aktualizacji, oznacz jedną z nich jako śledzoną.

Jeżeli wszystkie starsze specjalizacje zostały już przez Ciebie odblokowane, konieczne będzie poczekanie aż do naprawy problemu. :/

Wiadomość 3 z 21 (829 wyświetleń)

Dot.: Apokalipsa zepsuła grę

★★ Novice
Zaznaczenie starszej specjalizacji nic nie daje niestety. Przynajmniej u mnie. Osobiscie czuje sie rozczarowany i oszukany przez Dice nie po to wydalem kupe kasy na wersje premium zeby czekac teraz dwa tygodnie az naprawia blad. Bo pewnie go naprawia kiedy dlc bedzie dostepne dla wszystkich
Wiadomość 4 z 21 (800 wyświetleń)

Dot.: [#]Apokalipsa mikro-przycięcia po zabiciu/trafieniu wroga - potwierdzony p

★★★ Novice
Tez mam ten problem, tnie na potege, jak kogos podpale granatem zapalajaym to w ogole sie nie moge ruszyc do poki nie zginie lub zgasnie. Dziwne jest to, ze nie wszyscy maja ten problem, mam znajomych ktorzy graja normalnie... Czy to DLC w ogole ktos testowal?!
Wiadomość 5 z 21 (792 wyświetleń)

Dot.: [#]Apokalipsa mikro-przycięcia po zabiciu/trafieniu wroga - potwierdzony p

★★ Novice
Z tego co wiem to ponad 80% graczy ma z tym problem a nie wiadomo od czego jest to uzaleznione
Wiadomość 6 z 21 (787 wyświetleń)

Dot.: [#]Apokalipsa mikro-przycięcia po zabiciu/trafieniu wroga - potwierdzony p

Wiadomo Standard smile

Problemy powiązane są z nowo dodanymi misjami "Service assignments".

Wiadomość 7 z 21 (754 wyświetleń)

Dot.: [#]Apokalipsa mikro-przycięcia po zabiciu/trafieniu wroga - potwierdzony p

★★ Novice
Chodzilo mi o to ze nie wiadomo dlaczego niektórzy gracze maja ten problem a inni nie. Sam mam kumpli ktorym nic nie laguje a gramy razem od poczatku bfa
Wiadomość 8 z 21 (749 wyświetleń)

Dot.: [#]Apokalipsa mikro-przycięcia po zabiciu/trafieniu wroga - potwierdzony p

W większości przypadków osoby, które nie wykonały wszystkich starszych misji do specjalizacji, nie mają tego problemu.

Wiadomość 9 z 21 (746 wyświetleń)

Gra sie zacina

★★★ Newbie
Witam, mam problem z BF1 po najnowszej aktualizacji, podczas zadawania przeciwnikom obrażenie z dowolnej broni/pojazdu/gadżetu itd. obraz zatrzymuje mi się na około 1 sekundę, to nie jest problem który występuje co jakiś czas tylko co zadane obrażenie
Wiadomość 10 z 21 (691 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem