Apex zacięcia/spadki FPS - PC

autor: rubzyyy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Freeze gry/ Spadki fps

★★ Apprentice

duzo ludzi wlacznie ze mna ma taki problem... nie ma na to jak narazie zadnego fixa.. probowalem juz wszystkiego i dalej nie moge uzyskac plynnosci gry na w miare dobrym sprzecie...

 

masz grafike od msi? 1050 -1060?

 

ja mam i5 7600  i msi gtx 1060 gaming x +

 

gra powinna chodzic normalnie nawet na high 

a tu nie wazne jakie ustawienia zrobie i tak nie ma plynnosci...

Wiadomość 21 z 37 (5 903 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freeze gry/ Spadki fps

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

NVIDIA GeForce GTX 1050 i I5-7300HQ mam więc powinno dzialac jak cacy

Wiadomość 22 z 37 (5 901 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Freeze gry/ Spadki fps

★★ Apprentice

powinno... ale nie dziala ; / tak samo u mnie ... mam 100-200 fps cala gre a i tam gra nie chodzi plynnie bo ma jakies dziwne zwieszki...

Wiadomość 23 z 37 (5 865 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Ścinki w grze,ale nie przez internet.

★ Novice

Witam mam problem z rozgrywką, otóż odkąd zacząłem grać w Apex wszystko było okej, lecz ostatnio mam strasznie ścinki, mam mocny komputer ale ustawienia w większości ustawione na średnie dla lepszego performance, internet mam dobry, w tle nie działają żadne inne aplikacje, ścinki wyglądają tak jakby to była wina internetu, postacie co jakiś czas teleportują się o kilka centymetrów,ba nawet postać,którą wybrałem w menu się ścina, czy ktoś wie o co może chodzić?

Wiadomość 24 z 37 (5 869 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ścinki w grze,ale nie przez internet.

★★★★ Novice

Ja mam to samo na Ps 4 pro

Gra się jak by zacinało ale po jakimś czasie wszystko wraca do normalności .

Wiadomość 25 z 37 (5 847 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex mi się zacina

Community Manager

Hej @rubzyyy @Searsiuk

 

Tutaj znajdziecie listę rozwiązań zaproponowanych przez społeczność, przyjrzyjcie się tej liście i sprawdźcie rozwiązania tam zaproponowane. 

 

W waszym przypadku rozwiązaniem może okazać się:

 

  • Zainstaluj starszą wersję sterownika karty graficznej (roll-back). Wiemy, że posiadanie najnowszych sterowników jest zawsze najlepszym rozwiązaniem, nie mniej odnotowaliśmy, że w niektórych przypadkach zainstalowanie sterowników w wersji 417.71 oraz 417.35 rozwiązało problem wyłączającej się gry.
  • Zamknij programy działające w tle i nakładki takie jak Discord, TeamSpeak, Origin w grze oraz licznik FPS, Asus GPU Tweak II, MSI afterburner, EVGA Precision, Shadowplay, Aura for ASUS, RivaTuner OSD, RivaTuner statistics, GeForce Experience, Radeon ReLive, Voicemeeter, FRAPS, OBS studio.

Jeśli powyższe, lub inne wymienione rozwiązania pomogą Wam w problemie koniecznie dajcie nam znać Standard smile

Wiadomość 26 z 37 (5 885 wyświetleń)

Dot.: Apex mi się zacina

[ Edytowane ]
★★ Novice

U mnie niestety nie pomogło grę odpalałem tylko z działającym w tle Orginem i również ścinki, sterownik grafiki najnowszy (stary też sprawdzałem).

 

Gram na laptopie MSI GT72VR 7RD z GTX 1060 :/ wiec podobnie jak koledzy

Wiadomość 27 z 37 (5 867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex mi się zacina

★★ Apprentice

no mi niestety do tej pory rowniez nic nie pomoglo... ale co najsmieszniejsze mam 100-200 fps i przy tych "scinkach" te fpsy wcale nie spadaja... wiec naprawde dziwna sytuacja i nie mam pojecia o co moze chodzic ;s probowalem doslownie wszystkiego Frown

Wiadomość 28 z 37 (5 844 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex mi się zacina

★ Novice

Witam, karta graficzna - GeForce 960

 

Mam ten sam problem, gra zachowuje się jakbym miał max 10 fpsów, komp powinien na luzie uciągnąć. Coś jest z tą grą nie tak :/ 

Wiadomość 29 z 37 (5 826 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex mi się zacina

Community Manager (retired)

@Calcusul  @rubzyyy  @Searsiuk  @Proxilar_PL 

 

Mamy potwierdzone informację, iż problem owych spadków może powodować aplikacja Killer Network dla posiadaczy płyt od MSI.

 

Rozwiązaniem dla Was będzie wyłączenie opcji Advanced Stream Detect w aplikacji Killer Control Center:

 

445434421.png

 

Co do samego tematu zwiększenia liczby klatek, zajrzyjcie do tego wątku po więcej sugestii. Standard smile

 

Wiadomość 30 z 37 (5 812 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem