Dot.: Apex mi się zacina

autor: Searsiuk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Apex mi się zacina

★★★★ Novice

Panowie tutaj napisałem obszerną instrukcje, sam szukałem rozwiązania, dajcie znać czy pomogło:

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/R5APEX-EXE-ERROR-0x3f44e666-0x01000019/m-p/7461877/hig...

Wiadomość 31 z 37 (6 970 wyświetleń)

Dot.: Apex mi się zacina

★★ Apprentice

@EA_Odix 

 

a co jesli ja nawet nie mam pojecia o istnieniu takowej aplikacji i nigdy w zyciu z niej nie korzystalem ? ;s

Wiadomość 32 z 37 (2 291 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex mi się zacina

★★ Apprentice

@havien21    dziwne... zrobilem po kolei wszystko co napisales w tamtym temacie i mam wrazenie, ze gra zaczela lepiej dzialac... nie ciesze sie zbyt wczesnie ale chyba to pomoglo!

Wiadomość 33 z 37 (2 290 wyświetleń)

Dot.: Apex mi się zacina

★★ Novice
To nie jest wina kart od MSI,wejdź do plików gry i zainstaluj direckt z folderu.U mnie się sprawdziło,żadnych ścin itp.
Wiadomość 34 z 37 (2 276 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex mi się zacina

★ Novice
Witam ponownie, problem został rozwiązany poprzez nacisnięcie ikony prawym przyciskiem i "rozwiąż problemy ze zgodnością" Gra przestała się zacinać. Niestety to nie koniec problemów z Apex'em :P gra podziałała 2 dni i teraz zawiesza się na ekranie ładowania i nie chce ruszyć dalej.
Wiadomość 35 z 37 (2 231 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex mi się zacina

★★ Apprentice

@Calcusul   jak Ci to niby naprawilo? :O

Wiadomość 36 z 37 (2 220 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex mi się zacina

[ Edytowane ]
★★ Novice

@EA_Odix No i chyba się udało od 2 dni bez ściny Wink

Dzięki

Wiadomość 37 z 37 (2 154 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem