Re: Apex dziala jakbym mial kompa z 2000 roku ...

autor: Searsiuk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex dziala jakbym mial kompa z 2000 roku ...

★★ Apprentice

Witam, czy ktos jeszcze ma taki problem? Gra mi chodzi tak jakbym mial jakiegos pceta z 2000 roku... Sciny, brak plynnosci, bugi graficzne...

 

Nie mam pojecia o co chodzi, probowalem juz praktycznie wszystkiego, od formata po zmiane sterownikow itp, nic to nie dalo.

 

specyfikacja pc:

MSI B250M PRO-VDH

MSI GTX 1060 Gaming X+ 6GB

i5 7600 3.5GHz

16GB DDR4 HyperX Fury Black 2400Mhz CL15

WD Caviar Blue 1GB

 

System Windows 7  64 bit.

 

Blagam pomocy...

Wiadomość 1 z 5 (332 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Apex dziala jakbym mial kompa z 2000 roku ...

[ Edytowane ]
★ Apprentice

Jest to problem z optymalizacja gry,nie do konca jest ona dopracowana moim zdaniem.Nic na to nie poradzisz,trzeba czekac na ruch EA.Zauwazylem na forach ze pare osob mialo podobny problem i byli to posiadacze GTX 1050 Ti i GTX 1060.

Wiadomość 2 z 5 (317 wyświetleń)

Re: Apex dziala jakbym mial kompa z 2000 roku ...

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

No z poczatku tez tak myslalem, ze wina gry... Ale znam gosci, ktorzy maja gorsze kompy niz moj i im gierka plynnie chodzi :/ format nie pomgol, sterowniki nowe tez nie, nie mam juz pomyslow. Na yt widzialem gosci tez z gtx 1060 i u nich gierka plynnie chodzi nawet na ultra....

 

Odpisuje z innego konta. 

 

Wiadomość 3 z 5 (287 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Apex dziala jakbym mial kompa z 2000 roku ...

★ Apprentice

Specyfikacje mojego komputera
I5-4690K
GTX970
8GB RAM

Plyta MSI Z97
Gram na wysokich,gra jest plynna,ultra jeszcze nie sprawdzalem.
Jak widzisz mam gorsze podzespoly,a takie problemy nie wystepuja.Obstawiam ze jest to wina po stronie EA,a dlaczego u jednych z GTX 1060 sa problemy a u innych to nie mam pojecia,moze jest to jakies losowe,gra ma duzo bledow,ktore dokuczaja graczom,musimy czekac na jakiegos obszernego patcha,po ktorym powinno sie wiele bledow wyjasnic czy to wina lezy po naszej stronie czy po stronie producenta.

Wiadomość 4 z 5 (281 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Apex dziala jakbym mial kompa z 2000 roku ...

★★ Apprentice

no chyba jedynie czekanie mi pozostaje... bo sprawdzilem juz doslownie wszystko co dalo sie sprawdzic ;s  ale z tego co widze to cos sie nie kwapia z tym patchem ... 

Wiadomość 5 z 5 (245 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem