Dot.: Apex Nvidia Inspector overclock legit?

autor: PHOENIX_1_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Nvidia Inspector overclock legit?

★★ Novice

Witam

 

Mam takie drobne pytanie.

Czy można używać Nvidia Inspectora w celu zwiększenia taktowania na grafice i pamięci? 

Naczytałem się o banach za zmianę tekstur itp związanych z tą aplikacją i trochę boję się grać mając uruchomioną tą apkę a mi chodzi o zwykłe podkręcenie grafiki.

 

Nigdzie nie widziałem oficjalnego info od EA czy apka sama w sobie jest legalna (w sensie, że nie ma za nią bana) czy nie?
Uprzedzając pytanie, nie nie chcę bawić się w zmianę tekstur i innych bajerów w celu osiągnięcia nieuczciwej przewagi, chodzi jedynie o zmianę parametrów Base Clock Offset i Memory Clock Offset

 

Pozdrawiam 

Wiadomość 1 z 4 (405 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Nvidia Inspector overclock legit?

Witaj

 

Na twoim miejscu bym nie ryzykował, to że kiedyś coś tam miało miejsce za używanie obniżonych detali nie oznacza ze znowu to nie nastąpi. Oficjalnego info nie ma ale ja wolę spać spokojnie.

Wiadomość 2 z 4 (402 wyświetleń)

Dot.: Apex Nvidia Inspector overclock legit?

★★ Novice

No właśnie w tym rzecz, że nie chcę obniżać detali tylko zboostować swoją kartę aby mieć więcej fpsów 

Sprawdzałem i na lapku udało mi się z 40-55 fpsów wskoczyć na 60-70 więc całkiem ładny wynik i to bez obniżania detali tylko z takimi samymi ustawieniami jak wcześniej, jedynie zwiększyłem taktowania na grafice Standard smile 

Wiadomość 3 z 4 (396 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Nvidia Inspector overclock legit?

★★★★ Novice

Ja używam MSI Afterburner.

Wiadomość 4 z 4 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem