Dot.: Witam

autor: kreatora
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legends - problem z wydajnością/ połączeniem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. Mam pewien problem jeżeli chodzi o apexa. Nagle gra zaczęła strasznie lagować, a fpsy spadły. Nie wczytuje mnie do wyboru postaci, a gdy już wczyta to jestem na mapie w jakimś miejscu. Gra to praktycznie pokaz slajdów. W dodatku w prawym górnym rogu pokazują mi się 3 czerwone ikonki. Stało się to z dnia na dzień, gdyż wcześniej grałem i wszystko działało prawidłowo. Wie ktoś jak to naprawić?

Wiadomość 1 z 2 (355 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Witam

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Drav4e

Czasami fps spadają gdy karta graficzna sie grzeje - laptop jest brudny i chlodzenie nie wyrabia - czasami przyczyną jest zbyt mała ilosc miejsca na dysku, czasami niestety jest to wina IPS (dostawca internetu) w niektorych grach wystarczy wylaczyc internet, aby fps wrocily do normy, No ale nie wszystie gry mogą sie obyc bez internetu. Czasami to jest wina nie updajtowanego Biosu, lub sterowników karty.
Wejdź na strone producenta twojego komputera i wbij tam numer modelu jaki posiadasz. Sprawdź czy są dostępne jakies aktualizacje Biosu ewewntualnie starowników graficznych.
Jesli uzywasz lapka przez dlugi czas bez czyszczenia oddaj go do sewisu aby ci go wyczyscilli. - jesli karta sie grzeje dobrym rozwiazanie jest tez podstawka chłodząca pod lapek.
Zresetuj modem/router - odlacz go na chwile od zasilania.i włacz ponownie.
Mozesz też wylączyć na chwile internet i zobaczyc czy to zmieni szybkosc fps.
Ewentualnie wykonaj czysty rozruch kmputera zby wykluczyc jakiś program działający w tle.
https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/how-to-clean-boot-your-pc/

Mozesz tez sprobowac naprawic gre - prawym myszy na okladke gry w bibliotece Origin - opcja napraw.

 

Jednak objawy jakie masz wskazuja niestety na jakiś problem z karta graficzną. Moze byc nawet fizycznie uszkodzona - u mnie tak było. 

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 2 (349 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem