Dot.: Apex Legends - problem z dźwiękiem

autor: Alshrom
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legends - problem z dźwiękiem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam mój kolega ma problem od kiedy pobrał apexa i chwile pogra wywala mu dźwięk na całym kompie na tsie na yt i oczywiście apexie pomaga tylko restart , miał ktoś taki problem ?

Wiadomość 1 z 4 (2 037 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends - problem z dźwiękiem

Community Manager

Hej @NoProblemxddd , 

 

Bardzo miło z Twojej strony, że pomagasz koledze rozwiązać jego problem z dźwiękiem w Apex Legends Standard smile

 

Z racji tego, że YT nie do końca potrzebny jest podczas gry sugerowałbym, aby Twój kolega ograniczył się do korzystania z TS podczas gryStandard smile 

 

Dodatkowo: 

 

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę głośnika w prawym dolnym rogu paska zadań Windows -> Dźwięki -> Odtwarzanie -> Wyłącz wszystkie nieużywane urządzenia
  • Na Twoim komputerze mogą być zainstalowane programy wchodzące w konflikt z programem Origin. Poprzez uruchomienie komputera w trybie czystego rozruchu wyłączysz wszystkie te programy. Po ponownym uruchomieniu komputera od razu uruchom grę. 

źródło

Wiadomość 2 z 4 (2 014 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends - problem z dźwiękiem

★★ Novice
Niestety nie pomogło
Wiadomość 3 z 4 (1 993 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends - problem z dźwiękiem

★★★ Newbie

Mam podobny problem z dziwiękiem (nie wspominając o masie innych bugach). Od czasu zainstalowania gry, dzwięk potrafi wyłączyć sie na jakiś czas. Dodatkowo teraz zauważyłem, że jedyna opcja na sterowanie głośnością dzwięku z np youtube to używanie jego paska dźwięku. Mój komputer przestał reagować na regulację głosu za pomocą klawiatury.

Wiadomość 4 z 4 (1 919 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem