Apex Legends niespodziewana instalacja od nowa pomimo pobrania wcześniej plików

autor: VorpaleXorcist
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Apex Legends niespodziewana instalacja od nowa pomimo pobrania wcześniej plików

★★★★★ Newbie

Pobrałem prawie całą ( około 90%) zawartość gry Apex Legends przez Steama, kilkukrotnie pauzując ją gdyż mam ograniczony internet. Wszystko było dobrze póki dziś nie otworzyłem kompa dzień jak codzień i nie otworzyłem apexa by doinstalować brakujace dosłownie kilka GB i wtedy....zaczęło się aktualizowanie (?) odnowa !!!. Nie mam pojęcia czemu. CO CIEKAWE wszystkie pliki wciąż są w systemie. Próbowałem odświeżać system i wyczyściłem pliki biblioteki, spójność z grą i nic wsadziłem wszystko co się pobrało z folderu Downloads do folseru apexa ale też nic ! POMOCY ani Steam ani EA nikt nic niema w swojej bazie pomocy technicznej co by mi pomogło Frown

Wiadomość 1 z 4 (1 329 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Apex Legends niespodziewana instalacja od nowa pomimo pobrania wcześniej p

Community Manager

Hej @VorpaleXorcist 

 

Obawiam się, że poprzez niefortunne rozmieszczenie w czasie będziesz musiał pobrać grę od nowa. Instalując grę po raz pierwszy, pobierasz ją wraz z najnowszą aktualizacją. Z racji tego, że Twoja gra nie została w pełni zaktualizowana w czasie gdy została wydana aktualizacja, musisz pobrać wersję gry w całości z nową aktualizacją. Jeśli pobrałbyś grę dosłownie dzień wcześniej, musiałbyś zaktualizować grę o kilka GB, a nie pobierać jej od nowa w całości. Przykro mi. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 288 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Apex Legends niespodziewana instalacja od nowa pomimo pobrania wcześniej p

Community Manager

Hej @VorpaleXorcist 

 

Obawiam się, że poprzez niefortunne rozmieszczenie w czasie będziesz musiał pobrać grę od nowa. Instalując grę po raz pierwszy, pobierasz ją wraz z najnowszą aktualizacją. Z racji tego, że Twoja gra nie została w pełni zaktualizowana w czasie gdy została wydana aktualizacja, musisz pobrać wersję gry w całości z nową aktualizacją. Jeśli pobrałbyś grę dosłownie dzień wcześniej, musiałbyś zaktualizować grę o kilka GB, a nie pobierać jej od nowa w całości. Przykro mi. 

Wiadomość 2 z 4 (1 289 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends niespodziewana instalacja od nowa pomimo pobrania wcześniej p

★★★★★ Newbie
@EA_Kuba Później zdobyłem internet i pobrałem od nowa ale dziękuję za odpowiedź ( tak wiem trochę spóźnione )
Wiadomość 3 z 4 (771 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends niespodziewana instalacja od nowa pomimo pobrania wcześniej p

Community Manager

Nic nie szkodzi @VorpaleXorcist Standard smile

 

Dzięki za odpowiedź! 

Wiadomość 4 z 4 (760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem