Apex lgends

autor: DeusVultJoJo
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legends crash-czas uruchomienia

★★★ Newbie

Cześć. Mam problem z Apexem a mianowicie gdy gram gra nagle sie freezuje na 15-20sec po czym albo wraca do normy albo wyrzuca mnie do ekranu początkowego z informacją że upłyną czas połączenia. Gra chodzi bez problemu więc nie wiem co sprawia ten problem. Naprawa plików i reinstalacja nie pomaga.

 

Wiadomość 2 z 8 (1 175 wyświetleń)

Apex lgends

★★ Novice

Witam potrzebuję pomocy ponieważ podczas ładowania gry (gdy jest czarny ekran i czerwone 3 linie w rogu) gra ładuje się 20 minut poczym wyskakuje błąd że przekroczono limit połączeń . Proszę o pomoc Frown

Wiadomość 1 z 8 (1 625 wyświetleń)

Dot.: Apex lgends

★★★★★ Newbie
Też tak mam!
Wiadomość 3 z 8 (1 473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex lgends

★★ Novice

Ten sam problem.

Wiadomość 4 z 8 (1 420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex lgends

★★★ Newbie
ten sam problem xd
Wiadomość 5 z 8 (1 260 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★★★★ Newbie

Elo mam problem taki, że jak gram w apex obojętnie czy jestem w lobby czy w trakcie gry w pewnym monecie przychodzi taka duża ścina gry i wyskakuje mi powiadomienie że utracono połączenie z serwerem a internet mam cały czas i cofa mnie do lobby.. Co robić?

 

Wiadomość 6 z 8 (920 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex lgends

★★★★★ Newbie

Czy ktoś już rozwiązał problem?

Wiadomość 7 z 8 (1 098 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends crash-czas uruchomienia

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Bary_Godx 

 

Podaj nam informacje na temat specyfikacji Twojego komputera. Tutaj znajdziesz informacje na temat rozwiązań zaproponowanych przez społeczność Apex Legends. Sprawdź również czy Twoje połączenie jest odpowiednio skonfigurowane. Porady na ten temat znajdziesz tutaj.

 


@mikolajtryczyk @kubixteam1 @NersesVIII @StarosciX @DeusVultJoJo 

 

Połączyłem Wasze pytanie z innym, które opisuje Wasz problem Standard smile

Wiadomość 8 z 8 (908 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem