Dot.: Apex Legends Problem z utratą klatek PS4

autor: cementerypl
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legends Problem z utratą klatek PS4

★★★ Newbie

Witam serdecznie,

Mam problem z utratą klatek w Sezonie 7 dochodzi nawet do 15 klatek podczas rozgrywki a w 90% gry jest tylko 30-45 klatek czy wiadomo coś o fix z tym problemem?

Wiadomość 1 z 7 (796 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends Problem z utratą klatek PS4

Champion (Retired)

Mógłbyś napisać jak mierzysz ilość klatek na ps4, też bym sprawdził chociaż gra działa mi płynnie. 

Wiadomość 2 z 7 (770 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends Problem z utratą klatek PS4

★★ Novice
@Rydzu2015 w ustawieniach w zakładce Rozgrywka zmieniasz : wyświetlanie osiągów na wł. i pokazuje Ci min. liczbę klatek
Mam ten sam problem co Ardanen gra zacina strasznie pojawiło się to po ostatnim patchu
Wiadomość 3 z 7 (738 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends Problem z utratą klatek PS4

Champion (Retired)
@cementerypl dzięki ja mam stabilne 30 klatek nawet w dużej zadymie nie spadnie o 1, moja konsola jest z dnia premiery. Kolega ma pro i z 60 spada mu czasem do 50.To są obserwacje z jakiś 4h grania non stop.
Wiadomość 4 z 7 (725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends Problem z utratą klatek PS4

★★ Novice
@Rydzu2015 Wczoraj było lepiej jakby coś poprawili na serwerach spadało ale rzadziej do wartości 40-45 gram na Pro
Wiadomość 5 z 7 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends Problem z utratą klatek PS4

Champion (Retired)
@cementerypl ja w sumie nie narzekam na płynność nawet bez podglądu fps nie zaobserwowałem spadków.Generalnie nawet na pc gram bez podglądu fps bo obserwacja klatek przeszkadza w grze i moim zdaniem to na samopoczucie gracza też "oj spadło 5 klatek ale się źle gra"
Wiadomość 6 z 7 (712 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends Problem z utratą klatek PS4

Champion (Retired)

Generalnie wczoraj testowałem ze znajomymi cztery konsole. Ja na swojej z dnia preniery, kolega na PRO i koleżanka na slim. Moja stałe 30fps,koleżanki slim stałe 30fps,kolegi pro 60-50fps.Jednakże niektóre lokacje miały na mojej i koleżanki konsoli między 60 a 45fps.Później kolega odpalił swoją konsole przy której od preniery nic nie robił (czyszczenie, wymiana pasty etc). Jednym zdaniem mówił że się nie da grać, klatki spadały aż oczy bolały. Ja swoją konsole raz w roku rozbieram czyszczę, wymieniam paste, termopady i po odpaleniu wykonuje odbudowę bazy danych. Samo odbudowanie bazy daje dużo bo zawalony dysk też może niedomagać.Bez podglądu na fpsy gra mi się nawet lepiej bo nic mnie nie rozprasza a dopóki jest płynnie to nie narzekam 

Wiadomość 7 z 7 (698 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem