Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Dot.: Apex Legends Freezowanie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Apex Legends Freezowanie

★★ Newbie

Witam!

Kiedy pobrałem piękną gra Apex Legends byłem pełen entuzjazmu. Grałem na domyślnych ustawieniach gdzie większość opcji było ustawionych jako wysokie. Gra chodziła płynnie. Ukończyłem samouczek a następnie rozegrałem 2-3 gierki ze znajomym. Po niecałej godzinie gra złapała freeza w trakcie gry. Przy każdym ponownym uruchomieniu problem się powtarzał. Po około 2 minutach od włączenia Apexa (czy to w trakcie czynnej gry czy w menu) gra się zatrzymuje. 

Nie pomogła ponowna instalacja gry i naprawa plików, ponowna instalacja systemu, aktualizacja sterowników a nawet biosa. 

 

Próbowałem każdej popularnej metody z internetu. Dziś jednak gra zatrzymała a po chwili samoistnie zamknęła. Jednocześnie zostałem poinformowany o wygenerowaniu raportu. Nie wiem czy będzie on wystarczająco miarodajny ale zamieszczam go razem z dxdiag'iem.

Wiadomość 1 z 3 (235 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Apex Legends Freezowanie

★★ Novice
Miałem tak jak Ty próbowałem setek sposobów i nic dalej to samo, wyrwałem chwasta usunąłem APEX z kompa i już nigdy tego nie zainstaluje dopóki nie naprawią tego błędu. Wszystko spieprzyło się po jednym patchu przed ten gra działała przez miesiąc bez zarzutu.
Wiadomość 2 z 3 (182 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Apex Legends Freezowanie

Community Manager

Hej @MentorePL

 

Plik DxDiag wskazuje, że na posiadasz procesor AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor. Otrzymaliśmy zgłoszenia od innych użytkowników, którzy posiadali ten sam procesor i borykali się z podobnymi problemami. Informacje na ten temat zostały przekazane do Studia, jeśli pojawią się dodatkowe informacje związane z rozwiązaniem tego problemu, odpowiem w tym temacie.

 

 

bannner3.png
[Jak korzystać z forum AHQ?]

Nie narażaj się. Zostań w domu. Grajmy razem!

Wiadomość 3 z 3 (107 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

fifa-20-promo-splash

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-promo

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem