Dot.: Apex Legends Freezowanie

autor: NewPatTul
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legends Freezowanie

★ Novice

Witam!

Kiedy pobrałem piękną gra Apex Legends byłem pełen entuzjazmu. Grałem na domyślnych ustawieniach gdzie większość opcji było ustawionych jako wysokie. Gra chodziła płynnie. Ukończyłem samouczek a następnie rozegrałem 2-3 gierki ze znajomym. Po niecałej godzinie gra złapała freeza w trakcie gry. Przy każdym ponownym uruchomieniu problem się powtarzał. Po około 2 minutach od włączenia Apexa (czy to w trakcie czynnej gry czy w menu) gra się zatrzymuje. 

Nie pomogła ponowna instalacja gry i naprawa plików, ponowna instalacja systemu, aktualizacja sterowników a nawet biosa. 

 

Próbowałem każdej popularnej metody z internetu. Dziś jednak gra zatrzymała a po chwili samoistnie zamknęła. Jednocześnie zostałem poinformowany o wygenerowaniu raportu. Nie wiem czy będzie on wystarczająco miarodajny ale zamieszczam go razem z dxdiag'iem.

Wiadomość 1 z 7 (1 180 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends Freezowanie

★★ Novice
Miałem tak jak Ty próbowałem setek sposobów i nic dalej to samo, wyrwałem chwasta usunąłem APEX z kompa i już nigdy tego nie zainstaluje dopóki nie naprawią tego błędu. Wszystko spieprzyło się po jednym patchu przed ten gra działała przez miesiąc bez zarzutu.
Wiadomość 2 z 7 (1 127 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends Freezowanie

Community Manager

Hej @MentorePL

 

Plik DxDiag wskazuje, że na posiadasz procesor AMD FX(tm)-6300 Six-Core Processor. Otrzymaliśmy zgłoszenia od innych użytkowników, którzy posiadali ten sam procesor i borykali się z podobnymi problemami. Informacje na ten temat zostały przekazane do Studia, jeśli pojawią się dodatkowe informacje związane z rozwiązaniem tego problemu, odpowiem w tym temacie.

 

 

Wiadomość 3 z 7 (1 052 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends Freezowanie

★ Novice

Hej. Wiadomo coś może o rozwiązaniu problemu? Gra podobno ma już 8 sezon, a ja jeszcze poprzednich nie oglądałem.

Wiadomość 4 z 7 (925 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends Freezowanie

★ Novice

 

waiting.png

 

Wiadomość 5 z 7 (855 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends Freezowanie

★ Novice

Hej @EA_Kuba wiadomo kiedy mogę się spodziewać odpowiedzi? Wzrok już nie ten sam co kiedyś a chciałbym jeszcze kiedyś spróbować czegoś innego niż bingo w domu spokojnej starości

Wiadomość 6 z 7 (667 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends Freezowanie

@MentorePL Od 2019 masz ten sam procesor? 😛 Spróbuj uruchomić grę w DX12. Z tego co widzę twoja karta to 970 więc powinno zadziałać. Po przejściu na DX12 niektóre problemy znikają i gra chodzi lepiej i płynniej a więc warto 🙂. Warto przed przejściem na DX12 zrobić porządki na klawiaturze Windows + R wpisz poniższe komendy po koleji, usuń zawartość folderów.

%localappdata%/D3DSCache

%temp%

Jak włączyć DX12
https://answers.ea.com/t5/News-Game-Updates/Season-15-DX-12-Beta-info/td-p/12003958

CCP Hero Banner


Wiadomość 7 z 7 (650 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem