Apex Legends error 0x887A0006 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG

autor: UnluckyShadoww
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legends Engine error 0x887A0006-DXGI_ERROR_Device_Hung

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam od wczoraj podczas gry wyskakuje taki błąd i gra dostaje crasha, wie ktoś o co może chodzić i czy wina leży po mojej stronie czy też nie?

 

 

Wiadomość 1 z 5 (5 697 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legends Engine error 0x887A0006-DXGI_ERROR_Device_Hung

Community Manager (retired)

@J0nSn0VV  

 

Sterownik NVIDIA w wersji 418.81/418.91 wprowadził błąd, który powoduje problem w grze APEX 0x887A0006-DXGI_ERROR_Device_Hung. Rozwiązaniem będzie pobranie i instalacja wcześniejszej wersji sterownika NVIDA 417.71 z ich strony:

 

 

445422221.png


 

:ealight_bulk: Radzimy wykonanie tzw. czystej instalacji, wybierając do instalacji tylko sam sterownik oraz pakiet PhysX.

Wiadomość 2 z 5 (5 436 wyświetleń)

Apex Legends error 0x887A0006 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG

★ Novice

Od tygodnia napotykam bardzo częsty problem, natomiast po 2 minutach od włączenia gry dostaje errora 0x887A0006 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG, czasami też wiadomość o tym, że sterownik ekranu AMD przestał działać. Z tym komunikatem czy bez zawsze dostaje blue screena po około 10-20 sekundach. Bez żądnego problemu spełniam minimalne wymagania gry oraz gram na najniższych ustawieniach. Mam najnowsze sterowniki, próbowałem naprawiać grę, przeinstalowywać, grać w oknie, wyłączać profil AMD. Niestety problem dalej występuje.

 

Wersja oprogramowania Radeon
19.2.2

Mikroukład graficzny
AMD Radeon R9 200 Series

Procesor

i5-4460 3.20GHz

Wiadomość 3 z 5 (5 270 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends error 0x887A0006 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG

Community Manager (retired)

@UnluckyShadoww 

 

Zajrzyj jeszcze do tego wątku jeśli korzystasz z karty AMD.

 


@J0nSn0VV 

 

Dla osób korzystających z kart NVIDIA, w dniu wczorajszym pojawiła się aktualizacja sterowników (wersja 419.35), która powinna rozwiązać problem z losowym wyłączaniem się gry z błędem 0x887A0006 DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG.

 

Fixed Issues in this Release

 

[Apex Legends]: DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG error message may appear and then
the game crashes.[2503360]

Wiadomość 4 z 5 (4 449 wyświetleń)

Dot.: Apex Legends Engine error 0x887A0006-DXGI_ERROR_Device_Hung

★★★ Newbie

Witam,

 

miałem dokładnie ten sam problem przy karcie Radeon RX 590 Armor, walczyłem długo i bez efektów. Rozwiązanie? Kupić kartę graficzną Nvidia a to * wywalić w piz..u. Po 5 latach stwierdziłem, żeby kupić "Radeona" bo "ma super osiągi", "jest tańszy a lepszy niż w podobnych cenach Nvidia", * prawda. Nigdy więcej tego nie szitu nie kupię aktualizowałem biosa, ściągałem sterowniki do karty i odinstalowywałem je, tworzyłem jakieś pliki, skakałem na jednej nodze klaszcząc i miałem efekty jak Polska drużyna w piłkę nożną. Jeśli możesz zwrócić ten badziew to się nie zastanawiaj tylko to zrób i kup Nvidie.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 5 (1 683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem