Apex Legend- błąd 1728

autor: Dura_Ace_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Apex Legend- błąd 1728

★★★ Newbie

Witam! Od 3 dni mam problem z grą apex legend, robiłem już wszystko co się dało, zastosowałem się do każdego pordadnika na yt , przeszukałem to forum i nic. a mianowicie 4 dni temu grałem normalnie, przed wczoraj włączam apexa i przy załadowaniu się paska wywala błąd 30001 create service failed witch 1728, 3 razy zainstalowałem na nowo gre, pobrałem innego directx, zainstalowałme na nowo origin, naprawiałem easy anti cheat i nic nie działa, wklejam screeny o co chodzi i prosze o pomoc.

Wiadomość 1 z 2 (791 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legend- błąd 1728

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Dura_Ace_PL 

 

Przeniosłem Twój post z Origin do Apex Legends, tutaj zdaje sie lepiej pasować Wink 

 

Błędy związane z "create service" zazwyczaj wskazują na uszkodzoną instalację programu EAC. Wspomniałeś o tym że naprawiłeś program. Czy w momencie uruchamiania EasyAntiCheat_Setup, uruchomiłeś go jako administrator?

 

Spoiler
anti.PNG

Spróbuj również usunąć całkowicie folder "EasyAntiCheat" z folderu gdzie zainstalowana jest Twoja gra, po czym Napraw Apex Legens z poziomu Biblioteki gier w Origin. Upewnij się, że zarówno gra jak i program EAC jest dodany do wyjątków w Twoim programie antywirusowym/zaporze sieciowej. 

 

Prześlij nam DxDiag jeśli napotkasz dalsze problemy. 

Wiadomość 2 z 2 (692 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem