Dot.: Apex Legend Problem po Aktualizacji sezon 8

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Apex Legend Problem po Aktualizacji sezon 8

[ Edytowane ]
★★ Novice

Apex Legend, Jakiś błąd graficzny, czarna grafika, wcześniej tak nie było, Tak się stało po Aktualizacji do sezonu 8. Link do filmiku w którym widać problem i moje ustawienia grafiki - https://uploadfile.pl/pokaz/2134250---shlw.html

Proszę o Pomoc.

 

Jeszcze dodam, Gdy odpalam pierwszą rundę, są spadki fps, grę wyrzuca, z błędem ze mam słabe łącze internetowe. Zawsze pierwsza gra= się spadki fps i błąd. Następne gierki są ok. 

 

Komp:

Procesor i5 7400 - 3.5 MHz 

grafika - Gtx 1050  4Gb 

ram -  ddr4 - 16 Gb -  2400 MHz 

Wiadomość 1 z 6 (1 044 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Apex Legend Problem po Aktualizacji sezon 8

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@KapitanKoXxXx

Jeden problem to spadki FPS i lacza internetowego a drugi osobny problem to grafika.To nie ma ze soba nic wspolnego
Moze zanim wlaczysz grę zrestartuj komputer - to wylaczy wiekszosc programow dzialajacych w tle.
Jesli chodzi o spadki FPS to wlacz w opcjach gry synchronizacje pionowa a takze w karcie - prawym myszy na ekran komputera - panel Nvidii
Jednak spadki FPS moga być też zwiazane ze twoim laczem internetowym.a konkretnie z routerem. Moze zresetuj go - odlacz od zasilania na pare minut i wlacz ponownie. Jesli router ma juz pare latek moze pora go wymienic?

Błedy grafiki oczywiscie to problem karty gaficzej albo monitora jesli to PC stacjonany a nie lapek, A jesli uzywasz nakladek na gre - wina tychze nakladek.
Zakladam ze masz GeForce Experience wiec sterowniki karty masz zawsze aktualne. Jednak jesli ten program nie zawiadamia cie automatycznie o kazdej aktualizaci sterowników otworz go i sprawdź czy masz ostatnie sterowniki.
Jesli nie masz GeForce Experience poszukaj aktuanych sterownikow tutaj
https://www.nvidia.com/Download/

Jesli masz jakiekolwiek nakladki wlaczone w grze wyłącz je aby sprawdzic czy to nie one to powodują.
Problemy z jakoscia grafiki moga byc tez spowodowane fizycznym uszkodzeniem chlodzenia komputera lub samej karty, Czasem zdarza sie ze powod jest bardzo prozaiczny - wnetrze komputera (lapka) nie bylo czyszczone przez bardzo dlugi okres czasu i chlodzenie procesora i karty nie dziala poprawnie. U mnie akurat był wentylatorek do wymiany przy podobnym błedzie.

Oprócz tego oczywiście standartowo napraw gre na Origin

Oigin/Moja biblioteka gier - prawym mszy na okladke gry - opcja Napraw

Nie jestem pracownikiem EA

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (1 021 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Apex Legend Problem po Aktualizacji sezon 8

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@KapitanKoXxXx

Jeden problem to spadki FPS i lacza internetowego a drugi osobny problem to grafika.To nie ma ze soba nic wspolnego
Moze zanim wlaczysz grę zrestartuj komputer - to wylaczy wiekszosc programow dzialajacych w tle.
Jesli chodzi o spadki FPS to wlacz w opcjach gry synchronizacje pionowa a takze w karcie - prawym myszy na ekran komputera - panel Nvidii
Jednak spadki FPS moga być też zwiazane ze twoim laczem internetowym.a konkretnie z routerem. Moze zresetuj go - odlacz od zasilania na pare minut i wlacz ponownie. Jesli router ma juz pare latek moze pora go wymienic?

Błedy grafiki oczywiscie to problem karty gaficzej albo monitora jesli to PC stacjonany a nie lapek, A jesli uzywasz nakladek na gre - wina tychze nakladek.
Zakladam ze masz GeForce Experience wiec sterowniki karty masz zawsze aktualne. Jednak jesli ten program nie zawiadamia cie automatycznie o kazdej aktualizaci sterowników otworz go i sprawdź czy masz ostatnie sterowniki.
Jesli nie masz GeForce Experience poszukaj aktuanych sterownikow tutaj
https://www.nvidia.com/Download/

Jesli masz jakiekolwiek nakladki wlaczone w grze wyłącz je aby sprawdzic czy to nie one to powodują.
Problemy z jakoscia grafiki moga byc tez spowodowane fizycznym uszkodzeniem chlodzenia komputera lub samej karty, Czasem zdarza sie ze powod jest bardzo prozaiczny - wnetrze komputera (lapka) nie bylo czyszczone przez bardzo dlugi okres czasu i chlodzenie procesora i karty nie dziala poprawnie. U mnie akurat był wentylatorek do wymiany przy podobnym błedzie.

Oprócz tego oczywiście standartowo napraw gre na Origin

Oigin/Moja biblioteka gier - prawym mszy na okladke gry - opcja Napraw

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 6 (1 022 wyświetleń)

Dot.: Apex Legend Problem po Aktualizacji sezon 8

[ Edytowane ]
★★ Novice

Internet mam 

T-mobile

 

278738006 (306×141) (speedtest.pl)

 

Synchronizacja pionowa jest włączona widać to na filmiku wyżej, stałe 60 fps

 

Karta graficzna.

 Sterowniki aktualne, właśnie mam  GeForce Experience.

 

W inne tytuły grałem i nie mam żadnego problemu np. Gta 5, Rdr2, cs go.

 

Jestem w trakcie naprawy. 

Jak się naprawi, napisze czy problem ustąpił.

 

Co do komputera to jest Mutant :D  Komputer stacjonarny - składany z części  Laptopa.

Coś takiego- MSI Nightblade MI3 i5-7400/8/1TB/Win10 GTX1050Ti - Desktopy - Sklep komputerowy - x-kom.pl (x-kom.pl...

 

Dziękuje za szybką odpowiedź, Jak się naprawi czyli pobierze się 20Gb sprawdzę czy wszystko działa dam znać tutaj.

Wiadomość 3 z 6 (1 010 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legend Problem po Aktualizacji sezon 8

★★ Novice

 

 

 

,,

Oprócz tego oczywiście standartowo napraw gre na Origin

Oigin/Moja biblioteka gier - prawym mszy na okladke gry - opcja Napraw"

 

 

Po naprawieniu gry wszystko działa, Czyli źle się pobrała Aktualizacja :D

 

Dziękuje za Pomoc!

Wiadomość 4 z 6 (980 wyświetleń)

Dot.: Apex Legend Problem po Aktualizacji sezon 8

Hero (Retired)
@KapitanKoXxXx

Cieszę sie ze udalo ci sie usunać problem i dzieki za info.
Milego grania Standard smile
Wiadomość 5 z 6 (951 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Legend Problem po Aktualizacji sezon 8

Community Manager

Hej @KapitanKoXxXx 

 

Nie zapomnij oznaczyć odpowiedzi @kreatora jako rozwiązanie. 

Wiadomość 6 z 6 (882 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem