Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

autor: osiolek_486
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

★★★ Novice

@osiolek_486,

 

Nie słuchaj tych wszystkich doradców, też mam RX480 8GB i też mnie wywala z gry. Gry, które mogłem dokończyć bez problemu = zero. Ponadto problem występuje i dotyczy głównie kart AMD jak również części kart Nvidii oraz konsol o.O To nie jest przypadek tylko wina kodu gry. O którym świetnie wie EA, ale jak widać od 3 tygodni nic z  tym nie robi.

Nie rób żadnych modyfikacji z komupterem, nie słuchaj tych domorosłych "znafców" bo wierz mi na słowo, przerobiłem każdą możliwą dostępną w internecie solucję jak naprawić APEX Legends i żadna z nich nie działa, czasami pogram 2 minuty czasami 10. Ale zawsze, gra kończy się crashem do pulpitu z nazwą "bad module". Wcześniej przed aktualizacja Win10 do wersji 1809 był to błąd typu "pamięc nie może być read". To jest to samo co bad module tylko inaczej się wyświetla. Tak więc kończąc już, pozostaje nam czekać az EA GAMES cos z tym problemem zrobi. Ale znając ta firmę poczekamy długo albo nie doczekamy się w cale.

Wiadomość 11 z 18 (630 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

★★★ Novice
Aha.
Skąd wiesz żę EA o tym wi ?
I spoko że mówisz
Wiadomość 12 z 18 (626 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

★★★ Novice

Na każdym forum EA polskim, angielskim, niemieckim z tego co czytałem wszyscy moderatorzy piszą, że problem jest znany i EA pracuje nad jego naprawą. 

Wiadomość 13 z 18 (620 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

@osiolek_486  @fixapexrespwn 

 

Panowie tak to prawda studio pracuje nad rozwiązaniem problemu, więcej niestety na tą chwile nie mogę powiedzieć, ponieważ nie ma jeszcze nowych informacji od studia.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 14 z 18 (618 wyświetleń)

Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

★★ Apprentice

Z informacji "Jakiś plik przestał działać" dostajemy 0 info o tym czym jest błąd ani co go powoduje, w internecie na reddicie jest lista rozwiązań (tymczasowych/możliwych) więc jeśli byłbyś tak uprzejmy dodać screenshot błędu i w jakim momencie wystepuje byłbym wdzięczny

Wiadomość 15 z 18 (594 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

★★★ Novice

Prosze bardzo bo akurat mnie wyj.. nie no wywaliło z giery

Wiadomość 16 z 18 (582 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

★★★ Novice

Mówiłem Ci, że jest to Bad module. I nic z tym nie zrobisz, żaden fix nie działa. Ale tak to jest jak się wypuszcza grę bez testowania jej uprzednio. Mnie też wywaliło właśnie z gry, gdzie już nawet rozdzielczość zmieniłem na 1600x900 z 1920x1080. 

Wiadomość 17 z 18 (559 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Apex Błąd wywalaz gry

★★ Apprentice

Gra była uprzednio testowana przez pewne grono m.in. streamera Shroud. Każdy crash jest tzw. user specific, aby mogli naprawić całą grę muszą przeprowadzić setki tysięcy konfiguracji aby dowiedzieć się za co się zabrać, mi pomogły fixy z reddita i zmniejszenie rozdzielczości do 1366x768

Wiadomość 18 z 18 (540 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem