Dot.: Anulowanie zamówienia

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Anulowanie zamówienia

★★ Novice

Witam.

Podczas próby zakupu produkty wybrałam opcję płatności PayPalem, jednak przy podsumowaniu strona nie reagowała. Kliknęłam przycisk "Zapłać" po raz drugi, nadal nic się nie stało. Teraz na rachunku mojego konta są dwie takie same transakcje oczekujące na płatność. Czy mogę to w jakikolwiek sposób cofnąć lub anulować? Czy brak zapłaty spowoduje samoistne anulowanie zamówienia? Co mogę teraz zrobić?

Wiadomość 1 z 2 (983 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Anulowanie zamówienia

Community Manager (retired)

@Pikejetko Witaj!

 

Jeśli nasz system we współpracy z Paypal nie pobrał danej kwoty za produkt/y, znaczy to tyle, iż automatycznie te zamówienia, zostaną anulowane. Dla pewności jednak radzę o kontakt z naszym działem pomocy. 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

Po więcej informacji o zamówieniach i płatnościach w sklepie Origin, zapraszam na naszą stronę pomocy

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (996 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Anulowanie zamówienia

Community Manager (retired)

@Pikejetko Witaj!

 

Jeśli nasz system we współpracy z Paypal nie pobrał danej kwoty za produkt/y, znaczy to tyle, iż automatycznie te zamówienia, zostaną anulowane. Dla pewności jednak radzę o kontakt z naszym działem pomocy. 

 

Jak się kontaktować!

 

    • Przez formularz zgłoszeniowy na stronie help.ea.com - Instrukcja
    • Bezpośrednio pod numerem telefonu (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00

 

Po więcej informacji o zamówieniach i płatnościach w sklepie Origin, zapraszam na naszą stronę pomocy

 

Wiadomość 2 z 2 (997 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem