Anty cheat problem w grze

autor: Helluxziii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Anty cheat problem w grze

★★★ Newbie

hej .. mam problem z czasem pracy klienta gry związanego z obslucha anty cheata..Problem polega na tym że po wylądowaniu na mapie wciągu 10-15 sec wyrzuca mnie z gry do looby z błędem załączonym w obrazu 

NIGDY nie używałem botów, cheatów itp itd.. przez ponad 200h grania w apexa nie miałem ani jednego błedu.. 
postanowiłem naprawić pliki gry , odinstalować , wgrać na nowo, wgrać na dwa inne dyski, wyczyściłem PC ze wszystkich złośliwych rzeczy nawet rejestry ..

Jakaś sugestia jak sie pozbyć błędu a nie gry ? 
Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (636 wyświetleń)

Easy Anti-Cheat wywala mnie do lobby

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GeForce GTX 960
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? hrabiaBr
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Błąd wyskakuje w dowolnym momencie, raz przy ładowaniu a innym razem na mapie.
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. Pierwszy raz w trakcie dropu. Potem losowo.
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? Żadnego. Problem pojawił się, gdy dzisiaj odpaliłem Apexa po pracy.
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 04.09.2019
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? W losowych miejscach wyskakuje błąd "The client failed an anti-cheat runtime integrity check: Violation" i wywala mnie do lobby. Czasami podczas ładowania mapy, czasami w trakcie trwania meczu, a nawet na polu treningowym. Sprawa jest o tyle dziwna że nabiłem już w grze 180h i cały czas chodziło ok. Nawet po ostatnim patchu z eventem Voidwalker wszystko było ok. Dzisiaj wracam z pracy i przez cały dzień gra jest totalnie niegrywalna.
Co powinno się stać? Nie powinno mnie wywalać do lobby bez powodu ?
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Nie mam pojęcia. Nie używam żadnych nakłądek, aimbotów ani innych cheatów, więc wywalanie mnie z gry przez easy anticheat jest dla mnie niezrozumiałe. Dodam jeszcze że opcja repair w aplikacji Origin nie pomogła...

 

Witam

 

Proszę o pomoc z problemem j.w. Gra stała się totalnie niegrywalna, co jest dla mnie niezrozumiałe, bo nic na swoim PC nie zmieniałem. Wróciłem z pracy i bach nie działa... Próbowałem wygooglować odpowiedź, ale nie znalazłem żadnych konkretów, więc zgłaszam problem tutaj.

Wiadomość 2 z 3 (628 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anty cheat problem w grze

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Helluxziii 

 

Sprawdź czy poniższe rozwiązania pomogą Tobie w rozwiązaniu problemu:

 

Wykonuj kroki kolejno i sprawdź czy błąd pojawił się ponownie. Błąd powinien pojawiać się również w trybie treningu, dlatego żeby nie być wyrzucanym w środku meczu sprawdzaj rozwiązania tam. Daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem za pomocą powyższych kroków Standard smile 


@wildsnakes 

 

Połączyłem Twoje zgłoszenie z innym, które dotyczy tego samego błędu. Wykonaj proszę kroki, które wymieniłem powyżej i daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem.

Wiadomość 3 z 3 (607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem