Dot.: Anthem zacina się

autor: Patryczek2020
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Anthem zacina się

★★ Novice

Kupiłem grę Anthem. Zainstalowałem i mam z nią straszne problemy. Gra niemiłosiernie się zacina, tak że nie da się grać. Mam GTX 970, I5 4440 i 4GB ramu, nie jest to mocny sprzęt, ale Anthem nie jest najładniejszą grą, inne bardziej wymagające produkcje działały o wiele lepiej. Ekran ładowania wydłuża się do kilku minut. Jedynie przerywniki filmowe nie zacinają się. Sama gra trzyma stałe 40-50 fpsów w locie i na powierzchni jakieś 60-80 fpsów, jednak chodzi jakby była w max 5-10 klatkach. Dodam, że mam aktualne sterowniki, także zmiany w panelu nvidia nie pomogły. 

Wiadomość 1 z 4 (1 011 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem zacina się

Community Manager

Hej @Avennx 

 

Porównując parametry Twojego komputera z minimalnymi wymaganiami gry, zdaje się że przyczyną Twoich problemów może być procesor oraz ilość RAM na Twoim komputerze. Sprawdź czy zauważysz poprawę kiedy uruchomisz komputer w trybie czystego rozruchu. 

Wiadomość 2 z 4 (970 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem zacina się

★★★ Newbie

Bardzo prosze o pomoc - Gra Anthem nie miłosiernie się tnie - pomimo spełnionych zalecanych wymagań komputerowych. 

Nawet na minimalnych - 

w załacz. przesyłam plik Diag

Wiadomość 3 z 4 (764 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem zacina się

★★★ Newbie

Witam, mam podobny problem na konfiguracji

Ryzen 7 3700X
RTX 3070
32GB RAM

Najnowsze sterowniki NVidia - 466.27

Łącze światłowodowe 300 Mb/s

Wiadomość 4 z 4 (509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem