Dot.: Anthem - wiadomość dla twórców

autor: n4v00
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Anthem - wiadomość dla twórców

★★★ Newbie

Dzień dobry wszystkim,

 

Od początku nie byłem fanem Anthem. Przyznam, pomysł na grę wspaniały - javeliny, bycie Iron-Manami... Super. Jednak już od pierwszych ujawnionych gameplay'ów widziałem, iż rozgrywka nie będzie zbytnio zróżnicowana i twórcy popełnią błędy wcześniejszych tego typu gier. Pograłem w udostępnione demo i utwierdziłem się w swoim zdaniu. Gameplay i gra ze znajomymi - naprawdę przyjemna. Jednak ile można robić w kółko 2-3 rzeczy. Skusiłem się jednak na wypróbowanie pełnej wersji w EA Access na PC. Wcześniej grałem na PS4, bo to jest dla mnie taka podstawowa platforma. Nie spodziewałem się jednak tak wielkiej ilości niedociągnięć technicznych... Problemy z dźwiękiem, połączeniem, często bugujące się misje... Nie dało się pograć normalnie przez dłuższy czas. W dodatku we wszystkim utwierdziły mnie wszelkie recenzje ze strony szanowanych serwisów polskich jak i zagranicznych. Od początku czułem, że należy czekać na The Division 2, które oczywiście też nie jest doskonałe - jednak w porównaniu do obecnej wersji Anthem jest o kilka klas wyżej.

 

Zbliżały się moje urodziny i dwójka przyjaciół z którymi ogrywam większość produkcji postanowiła kupić mi Anthem aby wraz z nimi spróbował przekonać się do gry. Powiedziałem sobie "Ok, dam szansę i może z kumplami gra jakoś mnie oczaruje, a kilka patchy poprawi błędy". Skończyło się na tym, że od premiery gry nie mogę na dobre zalogować się do gry. Widziałem już na tym forum, że wielu ludzi ma podobne problemy. Każdy ekran ładowania to strach, że gra wyrzuci mnie do ekranu startowego. Tak też dzieje się w ponad połowie przypadków. Szczególnie jeśli uda mi się ukończyć jakąś misję. Wówczas, gdy gra ładuje ekran podsumowań to tak w 80% przypadków wyskakuje mi błąd z połączeniem lub sławny też "błąd pilota". Dostaje doświadczenie do poziomu, ale nie zgarniam zebranego lootu. Wiem, że on się tam gdzieś zbiera i po jakimś czasie większość do mnie wraca, no ale bez przesady. Wydany wczoraj tj. 9 marca patch był dla mnie ostatnią nadzieją. Przecież jedną z głównym poprawek miało być właśnie połączenie na PS4. Co się jednak stało? Teraz nie mogę w ogóle połączyć się z grą. Pomimo wielu prób wczoraj jak i dziś - zalogowanie jest niemożliwe. 

 

Kolejny raz powiem, że przed premierą byłem sceptycznie nastawiony do Anthem, ale muszę bić sarkastyczne brawo twórcom - nie spodziewałem się, że gra pod wieloma względami będzie tak fatalna (łagodnie mówiąc). Najchętniej teraz powysyłałbym tę wypowiedź do Panów z EA i Bioware, a także poprosił o zwrot pieniędzy. Tylko na to ta gra w tej chwili zasługuje. Szkoda mi właśnie kolegów, którzy chcieli zrobić mi naprawdę fajny prezent, a gra nadaje się tylko do szybkiego opchnięcia w celu odzyskania chociaż części kwoty. 

 

Panowie z EA/Bioware - jeśli macie chociaż trochę honoru to wynagrodźcie to jakoś graczom takim jak ja - a najlepiej oddajcie nam pieniądze.

Wiadomość 1 z 4 (582 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem - wiadomość dla twórców

★ Apprentice

Ja pobierałem na PC jakiś patch wczoraj. Ostatnio po jakiejś poprawce gra zaczęła w końcu normalnie chodzić (60fps), co się stało po patchu? Lagi, wyrzucanie z serwera i masakryczne dropy z 60 do aż 15fps przez co gra jest irytująca a wręcz odpychająca. Co sie dzieje ze co patch jest gorzej? Jak już cos zostanie ogarnięte to zaraz ktoś to spieprzy delikatnie ujmując. Szkoda że zakupionej wersji cyfrowej nie mogę już zwrócić ....

Wiadomość 2 z 4 (371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem - wiadomość dla twórców

★★ Novice

Z patcha na patch jest lepiej. Stabilne fps w fullhd. Praktycznie cały czas 75 fps. Gra jest bardzo ramo-żerna. Po ostatnim patchu gra przestałą mieć problemy z dźwiękiem i losowo wywalać, a to jedyny doświadczone błędy. Gram od 15tego.

Wiadomość 3 z 4 (346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem - wiadomość dla twórców

★ Apprentice

u  mnie co ptach jest gorzej... zrezygnowałem z gry w FHD bo były dropy ktorych   wcześniej nie miałem. Jak nigdy nie wyrzuciło mnie z serwera tak ostatnio dzieje się to za często.

Czy gra jest ramożerna? Zależy ile masz RAMU, przy 16GB nie czuć  nic

Wiadomość 4 z 4 (335 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem