Dot.: Anthem soundtrack problem

autor: RejdenForce
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Anthem soundtrack problem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Kupiłem Edycje Legion Świtu i od premiery nie da się pobrać soundtracku z gry za który zapłaciłem.

Ciągle pojawia się błąd 500.

Drogie EA, masz zamiar coś z tym zrobić? Czy może zwrócisz mi i innym pieniądze?

Wiadomość 1 z 6 (514 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Anthem soundtrack problem

Community Manager

Hej @RejdenForce

 

Przykro mi z powodu Twoich problemów z pobraniem dodatkowej zawartości Frown

 

W dyskusji z angielskiego forum pojawił się wpis, że błąd "500" zniknął po zmianie języka strony. U dołu strony znajdziesz menu z pomocą którego będziesz mógł zmienić język strony. 

 

jez.jpg

 

Daj nam znać czy ten sposób pomógł rozwiązać Twój problem :eahigh_file:

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 6 (420 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Anthem soundtrack problem

Community Manager

Hej @RejdenForce , 

 

Podobny problem został już zgłoszony na naszym angielskim forum, natomiast tutaj znalazłem rozwiązanie podobnego problemu z kodem 500. Poprosiłbym, abyś po pierwsze wyczyścił pamięć podręczną przeglądarki, po czym kliknął w poniższy link: 

 

https://www.ea.com/games/anthem/soundtrack

 

(pamiętaj aby zalogować się na stronie właściwym kontem EA)

 

Daj nam znać czy udało Ci się pobrać soundtrack Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (495 wyświetleń)

Dot.: Anthem soundtrack problem

★★ Novice
Witam. Dziękuję za próbę pomocy. Niestety nadal nie mogę pobrać muzyki z gry. Próbowałem w kilku przeglądarkach jak i na telefonie, zawsze strona pokazuje błąd 500.
Nie rozumiem skąd problemy z tak prostą czynnością. Wystarczyłoby normalnie jak inne firmy dodać soundtrack w sklepie PSN. Może powinniście wysłać do wszystkich którzy go kupili na pendrive lub płycie!?
Uwielbiam waszą grę, ale w tej sprawie moja cierpliwość się kończy! Proszę o konkretne działania w tej sprawie, tak abym mógł kożystać z tego za co zapłaciłem. Macie mój adres email czy id więc czekam na konkretne rozwiązanie problemu.
Wiadomość 3 z 6 (484 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem soundtrack problem

★★ Novice
Mija kolejny tydzień, a ja nadal nie mogę cieszyć się zakupionym soundtrakiem.
Ciągle na stronie pojawia się błąd 500.
Znaleźli państwo w końcu rozwiązanie problemu?
Jak długo można czekać na pomoc. Zaufałem wam zamawiając grę z bonusami w preorderze. Niestety chyba nie potrzebnie, a jak widać państwu nie zależy już na graczach/klientach. Ważne że 349zł się skasowało...Proszę kolejny raz o pomoc i udostępnienie działającego linku do ściągnięcia muzyki.
Wiadomość 4 z 6 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem soundtrack problem

Community Manager

Hej @RejdenForce

 

Przykro mi z powodu Twoich problemów z pobraniem dodatkowej zawartości Frown

 

W dyskusji z angielskiego forum pojawił się wpis, że błąd "500" zniknął po zmianie języka strony. U dołu strony znajdziesz menu z pomocą którego będziesz mógł zmienić język strony. 

 

jez.jpg

 

Daj nam znać czy ten sposób pomógł rozwiązać Twój problem :eahigh_file:

Wiadomość 5 z 6 (421 wyświetleń)

Dot.: Anthem soundtrack problem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam.
Dziękuje za pomoc, tym razem udało się pobrać. Tak proste rozwiązanie, a tyle kłopotu. Ważne, że problem rozwiązany. Dziękuje i pozdrawiam.
 

Wiadomość 6 z 6 (403 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem