Anthem płynność

autor: puma23x
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Anthem płynność

★★★ Newbie

Witam wszystkich, wczoraj zakupiłem grę Anthem i jak się okazało, gra tnie się, zawiesza mi cały komputer, ledwo działa, właściwości mojego komputera to i7, NVIDIA GEFORCE GTX 1050TI, 8GB RAM, dodam szybko, że inne nowe tytuły śmigają pięknie bez zarzutu na grafice ultra, proszę o szybko odpowiedz, ponieważ nie wiem, czy ubiegać się o zwrot kasy

Wiadomość 1 z 3 (566 wyświetleń)

Dot.: Anthem płynność

Community Manager

Hej @puma23x

 

Na podstawie informacji, które przekazałeś trudno jednoznacznie określić z czym może być związany Twój problem. Prześlij nam proszę plik DxDiag, dzięki niemu będziemy znali dokładną specyfikację Twojego komputera i ewentualne błędy które się pojawiają Standard smile

 

Czy zanim zamieściłeś post na forum wykonywałeś jakieś kroki aby rozwiązać problem np. aktualizacja sterowników, wyłączenie programów w tle etc? 

Wiadomość 2 z 3 (536 wyświetleń)

Dot.: Anthem płynność

★ Novice

Witam. Mam podobny problem. Anthem na MSI GV62 7RD z procesorem i7 i karta grafiki GTX 1050 4GB tnie niemiłosiernie. Gra jest praktycznie niemożliwa. Ustawienia wybrałem już maksymalnie niskie na NVIDIA Experience. Wszystkie zbędne procesy wyłączone sterownik grafiki aktualny a i tak nie da się grać. Proszę o pomoc lub informację w jaki sposób odzyskać pieniądze skoro wymagania na głównej stronie są spełnione a gra i tak nie działa.

Wiadomość 3 z 3 (406 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem