Anthem błąd połączenia na PS4

autor: RejdenForce
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Anthem błąd połączenia na PS4

★★ Novice

 Mam ciągłe rozłączanie z serwerem na konsoli PS4. Kilka razy muszę się logować aby wystartować z jednym zleceniem.

Ktoś może wie jak zmienić konfigurację routera w UPC, może to pomoże?

Wiadomość 1 z 3 (948 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Anthem błąd połączenia na PS4

Community Manager

Hej @RejdenForce

 

Najlepszej pomocy w konfiguracji routera udzieli Ci pomoc techniczna UPC Standard smile. Swoją drogą to w przeszłości otrzymywaliśmy zgłoszenia mówiące o problemie z połączeniem związanym właśnie z tym dostawcom internetu oraz konsolą PS4. Jeśli więc grasz na PlayStation 4, poproś podczas rozmowy o zmianę protokołu telekomunikacyjnego z IPv6 na IPv4. Dodatkowo poniżej znajdziesz linki do instrukcji z podstawowymi, oraz bardziej zaawansowanymi krokami odnośnie optymalizacji połączenia. 

 

Podstawowe kroki

Kroki zaawansowane (sprawdź linki w przypadku grania na innej platformie niż PC)

 

Wiadomość 2 z 3 (920 wyświetleń)

Dot.: Anthem błąd połączenia na PS4

★★★ Newbie

Ja na przykład próbowałem już wszystkiego i dalej mam ten sam problem nawet jak już uda mi się wejść do gry to udało mi się pograć maksymalnie 30 min mam nadzieję że to się zmieni po aktualizacji a jak nie no to wielka wtopa EA

Wiadomość 3 z 3 (901 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem