Dot.: Angielski komentarz

autor: dzepettos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Angielski komentarz

★★ Novice

Cześć

Mój problem (który w sumie nie wpływa jakoś na rozgrywkę, ale mnie że tak powiem irytuje) jest następujący.

Otóż od kilku lat gram na PC z angielskimi komentatorami. Wszystko fajnie jednak jest pewien problem - otóż jeden z nich chyba stał się niemową i nic nie mówi Frown

Problem ten występuje tylko z angielskim komentarzem, sprawdzałem na innych i jest ok.

Reinstall Fify, ani naprawa/weryfikacja plików nie pomogła.

Ktoś miał podobny problem i jakoś go rozwiązał?

Wiadomość 1 z 3 (1 142 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Angielski komentarz

Community Manager (retired)

Witaj @dzepettos

 

Podobny problem był zgłoszony na EN forum. Aby uzyskać EN komentarz w grze musisz wejść Moja biblioteka gier< FIFA 19< PPM/ Właściwości < Zaawansowane opcje uruchamiania < Język w grze < EN. Nastąpi weryfikowanie brakujących plików gry. Alternatywnie ustaw EN język w aplikacji Origin i uruchom grę wybierając flagę PL przy starcie gry...aby cieszyć się PL TXT MENU i EN komentarzem. 

 

Pozdrawiam.

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 105 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Angielski komentarz

Community Manager (retired)

Witaj @dzepettos

 

Podobny problem był zgłoszony na EN forum. Aby uzyskać EN komentarz w grze musisz wejść Moja biblioteka gier< FIFA 19< PPM/ Właściwości < Zaawansowane opcje uruchamiania < Język w grze < EN. Nastąpi weryfikowanie brakujących plików gry. Alternatywnie ustaw EN język w aplikacji Origin i uruchom grę wybierając flagę PL przy starcie gry...aby cieszyć się PL TXT MENU i EN komentarzem. 

 

Pozdrawiam.

 

 

Wiadomość 2 z 3 (1 106 wyświetleń)

Dot.: Angielski komentarz

★★ Novice

Dziękuję bardzo, problem rozwiązany  Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (1 096 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA