Aktywacja języka w grze.

autor: SzaKaL3313
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Aktywacja języka w grze.

★★★ Newbie

Mam pewne pytanie.

 

Jednakże zacznijmy od tego, że grę nabyłem w postaci klucza z tym, że nie bezpośrednio z jakiegoś sklepu tylko od osoby prywatnej, która miała x kluczy na sprzedaż. Niestety osoba od której to kupiłem okazała się niekompetentna i zamiast polskiej wersji sprzedała mi angielską (produkt niezgodny z opisem).

 

Wracając do właściwego pytania

W plikach gry mimo iż domyślnym językiem jest angielski znalazłem pliki językowe m.in. polskie, stąd pytanie: Czy da się je w jakiś sposób aktywować?, np: komendą w wierszu poleceń, albo czy jest jakaś inna opcja na aktywacje Polskiego języka? Cokolwiek.

 

Znam angielski do pewnego stopnia, nie jest idealny ale w miarę sobie radzę, tylko niektóre słowa sprawiają mi duży problem bo nawet z kontekstu nie mogę wywnioskować o co chodzi, a granie z tłumaczem jest upierdliwe.

Wiadomość 1 z 5 (793 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktywacja języka w grze.

Community Manager (retired)

Cześć @SzaKaL3313

 

Przykro mi z powodu "niekompetencji" sprzedawcy, jednak właśnie dlatego zawsze polecamy zakup naszych produktów tylko od zaufanych dystrybutorów.

 

Co do zmiany języka... Gdyby tylko było to aż tak proste, jak wpisanie komendy w wierszu poleceń w grze Frown Temat został już poruszony w tym wątku, więc polecam się z nim zapoznać. Musze również poinformować, że modyfikacja rejestrów gry (bo do tego sprowadza się aktywacja plików, o których wspomniałeś), jest niezgodna z regulaminem EA.

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 2 z 5 (746 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktywacja języka w grze.

★★★ Newbie

super że nie ma polskiej paczki językowej za granicą kraju.Dziwne że na terenie polski owa paczka jest dostempna naprawdę dziwna sprawa.Wiem wiem servery itp.ale dlacyego !!!

Wiadomość 3 z 5 (661 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktywacja języka w grze.

★★★ Newbie

Dałes rade coś z tym językiem zrobić?? Mnie też gościu w xxx zrobił.

Wiadomość 4 z 5 (650 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Aktywacja języka w grze.

★★★ Newbie

sorry niestety nie Frown

 

Wiadomość 5 z 5 (647 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem